Dzień Pszczół. Projekcja filmu: Więcej niż miód

Łazienki Królewskie, Nowa Palmiarnia mapa

czwartek 08.08.2019

Dzień Pszczół. Projekcja filmu: Więcej niż miód

Z okazji Dnia Pszczół zapraszamy na pokaz filmu „Więcej niż miód”, który odbędzie się w Centrum Edukacji Ekologicznej w Nowej Palmiarni. Dokument przedstawia świat pszczół i zmiany zachodzące we współczesnym pszczelarstwie.

Reżyser Markus Imhoof, który prywatnie jest wnukiem szwajcarskiego pszczelarza, filmuje tereny, na których zamieszkują pszczoły, i pokazuje ich życie. Opowiada w ten sposób o poważnym kryzysie, jaki dotyka obecnie populację tych zapylaczy.

„Więcej niż miód” (1 godz. 35 min. Austria/Niemcy/Szwajcaria 2012) otrzymał dwie nominacje na Festiwalu Filmowym Millenium Docs Against Gravity i jedną – na Festiwalu Transatlantyk.

Wstęp na pokaz filmu jest wolny, obowiązują zapisy: edukacja@lazienki-krolewskie.pl (liczba miejsc ograniczona).

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

8 sierpnia 2019, godz. 18:00
Nowa Palmiarnia

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Łazienki Królewskie

Muzeum Łazienki Królewskie

Lekcje Muzealne Lekcje odbywają się w autentycznych wnętrzach stanisławowskich. Istnieje możliwość rozszerzenia omawianych tematów o prelekcje ilustrowane dużym wyborem slajdów lub o zajęcia w pracowni plastycznej. Cena lekcji muzealnej - 80,- zł/klasa (do 30 osób) Tematy lekcji: 1. Dzień zwyczajny …

Więcej

Adres:

ul. Agrykoli 1
00-460 Warszawa


Kontakt:

(22) 5060 101 (centrala), (22) 5060 183 (rezerwacja)
http://www.lazienki-krolewskie.pl

 
ZOBACZ TAKŻE:ekologiafilmowady