Dzień przyszłego przedszkolaka w klubie Laloba

ul. Dauna 113 mapa

sobota 18.06.2016

Wstęp bezpłatny

laloba adaptacja

Za kilka miesięcy twoje dziecko pójdzie do przedszkola? Wybrałeś już placówkę i wiesz, że wrzesień zbliża się nieubłaganie.

W takim razie na Twojej głowie teraz, Drogi Rodzicu pojawia się pytanie jak przygotować dziecko i siebie na to ważne i stresujące wydarzenie? Na szczęście masz jeszcze 2 miesiące, aby zaadoptować dziecko do samodzielnych zajęć wśród nowych dzieci. Z chęcią Tobie w tym pomożemy i  przekażemy trochę dobrych porad jak pójście do przedszkola uczynić mniej stresowym wydarzeniem.
Zapraszamy więc na zajęcia pokazowe (Hopsasanki), wykład (Jak przygotować dziecko i siebie do przedszkola) plus konsultacje w sobotni poranek do klubu Laloba Centrum Kobiet

Termin: 18 czerwiec (sobota)

Zajęcia: godz. 11.30

Wykład: godz. 12:30 

Wstęp bezpłatny!
Wymagane zapisy

Prowadząca: Ewa Kopyść- pedagog (specjalizująca się w zakresie adaptacji dzieci), w Laloba dla dzieci prowadzi Hopsasanki- zajęcia przygotowujące maluchy do pójścia do przedszkola oraz inne warsztaty i zajęcia rozwojowe dla dzieci od 0,3 do 4 lat.

Zapraszamy serdecznie! Rezerwacja miejsc: 12 425 62 71 lub 666 290 333; a także mailowo rezerwacje@lalobacentrum.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Dzień przyszłego przedszkolaka w klubie Laloba

LaLoba

Laloba Centrum Kobiet to miejsce dla maluchów w wieku wczesnodziecięcym, czyli dla wszystkich dzieci od niemowlęctwa do 4 roku życia dziecka oraz dla ich rodziców. Prowadzimy zajęcia rozwojowe, które wspomagają rozwój dziecka.

Okres poniemowlęcy to czas …

Więcej

Adres:

Ul. Dauna 113 oraz ul. Beskidzka 30C

Kontakt:

12 425 62 71 lub 666 290 333
recepcja@laloba.pl
http://www.laloba.pl

Zobacz także