Dzień Przewodnika i Ratownika Górskiego

Schronisko PTTK Przysłop pod Baranią Górą (Wisła) mapa

sobota 21.08.2021

Dzień Przewodnika i Ratownika Górskiego

10 sierpnia obchodzimy światowy Dzień Przewodników i Ratowników Górskich. Pragnąć dołożyć cegiełkę do budowania społecznej świadomości ich ciężkiej i odpowiedzialnej pracy, zapraszamy do świętowania!

Ścianka wspinaczkowa z widokiem na góry, tyrolka w przestworzach, wieża ze skrzynek, a nawet ścieżka sensoryczna dla Maluchów! Starania najmłodszych zostaną docenione- czekają nagrody w postaci przejażdżki QUADEM GOPR, gadżetów schroniskowych, czy sprzętu turystycznego! Moc atrakcji czeka na najmłodszych w godzinach 10-17:00, a na dorosłych spotkanie ze wspaniałą Mamą na szlaku, czyli Dominiką Borgieł!

Ponadto czas umilą i głód zaspokoją nasze kulinarne specjały (także wege i vegan)! Kusić będą również nasze domowe wypieki, aromatyczna kawa z ekspresu i zimne piwko! WSTĘP WOLNY!

Wszelkie pytania prosimy kierować na maila: schronisko@przyslop.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Schronisko PTTK Przysłop pod Baranią Górą

Współczesny budynek pochodzi z 1978 roku i w swojej bryle koresponduje z czasami, w których został zbudowany. Od 2015 roku, czyli od momentu, kiedy pieczę nad nim objęli obecni gospodarze, jest modernizowany, udoskonalany i nabywa nowego górskiego …

Więcej

Adres:

Czarna Wisełka 8
43-460 Wisła


Kontakt:

33 855 37 15
schronisko@przyslop.pl
https://przyslop.pl/
facebook

ZOBACZ TAKŻE:wyjazdy