Dzień Otwarty w Ośrodku Kultury w Dzielnicy Wesoła

Dzień Otwarty w Ośrodku Kultury w Dzielnicy Wesoła

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21
🗺 mapa
📅 niedziela 08.09.2019
Dzień Otwarty w Ośrodku Kultury w Dzielnicy Wesoła
W programie m. in. spotkania z instruktorami, zajęcia pokazowe oraz pikniki rodzinne pt. „Twórcze Budowanie z Klocków Lego w rodzinnej strefie zabawy” i „Edukacyjne Pikniki Rodzinne”. Wydarzenia o charakterze integracyjno-edukacyjnym zostaną przeprowadzone we współpracy z Fundacją „Akademia Iwony Kalaman” oraz Fundacją Rodzinną.

W trakcie Dnia Otwartego będzie miał miejsce finał projektu „Wesoła-ceramiczne inspiracje!”. Na placu przy Ośrodku Kultury zostanie ułożona makieta dzielnicy Wesoła z powstałych na warsztatach modeli ceramicznych. Miniatury domów, a także budynków użyteczności publicznej tworzone były przez mieszkańców dzielnicy pod czujnym okiem ceramiczki, Pani Joanny Maciąg. Projekt „Wesoła-ceramiczne inspiracje!” organizowany był z okazji 50-lecia nadania praw miejskich Wesołej.

Ponadto w tym dniu zaprezentujemy propozycję zajęć sekcyjnych. W sezonie 2019/2020 w Ośrodku Kultury Wesoła każdy znajdzie coś dla siebie, między innymi w dziedzinach tańca, śpiewu, plastyki, rękodzieła czy muzyki.
W ofercie zajęć znalazły się zarówno sekcje, które będą kontynuować swoją pracę, jak również zupełnie nowe propozycje! Na zajęcia możesz zapisać siebie albo dziecko przez Internet! Wejdź na stronę www.strefazajec.pl, stwórz swoje konto, wybierz zajęcia które Cię interesują.

14:00 8 września 2019 do 18:00 9 września 2019

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie