Dzień otwarty w Krakowskim Forum Kultury!

Krakowskie Forum Kultury, Mikołajska 2 mapa

sobota 16.09.2023

Dzień otwarty w Krakowskim Forum Kultury!

Przygotujcie się na niezwykłą podróż przez 45 lat inspiracji, kreatywności i kulturalnych aktywności! Krakowskie Forum Kultury serdecznie zaprasza na wyjątkowy Dzień otwarty, który jest symbolem wieloletniej obecności instytucji w budynku przy ulicy Mikołajskiej 2.

Podczas wydarzenia, które odbędzie się już w sobotę 16 września w godzinach 10:0014:00 zaprezentujemy Wam ofertę zajęć na nadchodzący sezon 2023/24. W programie znajdziecie wiele atrakcji dostępnych dla osób w różnym wieku i o odmiennych zainteresowaniach. Wszyscy mali miłośnicy sztuki i twórczości plastycznej wraz z opiekunami będą mogli stworzyć niepowtarzalne pluszaki z filcu podczas warsztatów Kreatywnej Plastyki, natomiast starszych amatorów rękodzieła do własnoręcznego wykonania doniczek na rośliny czy wyhaftowania płótna zainspiruje spotkanie Kulturalnego Babińca.

Krakowskie Forum Kultury od lat słynie także z aktywności muzycznych i tanecznych, których również nie zabraknie w programie. Warsztaty flamenco wraz z pokazem poprowadzi wieloletnia instruktorka tego tańca, Małgorzata Drzał, natomiast dzieci w wieku od roku do 5 lat będą mogły wziąć udział w pokazowych Logo-śpiewankach – zajęciach logopedycznych
z elementami muzyki i rytmiki. Ponadto przyszli instrumentaliści poznają tajniki gry na ukulele.

Wisienką na torcie będzie spotkanie „Odkrywamy tajemnice Małego Rynku i Krakowskiego Forum Kultury”, które poprowadzi Agnieszka Kuźma. Prowadząca opowie słuchaczom o Kamienicy Lamellich w szerszym kontekście historii Małego Rynku, a także o Krakowskim Forum Kultury, które od 45 lat dumnie prezentuje swoje aktywności w tej pięknej zabytkowej kamienicy. W jej wnętrzu wypatrujcie też Smoka Miko i konkursów z jego udziałem oraz innych animacji.

Dołączcie do Dnia otwartego, aby razem z nami tworzyć nowy rozdział historii Krakowskiego Forum Kultury!

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy. Kontakt: Julia Zastawnik, tel. 501 984 722, julia.zastawnik@krakowskieforum.pl. Informacje o Dniu otwartym można znaleźć także na stronie: www.krakowskieforum.pl oraz www.facebook.com/krakowskieforum

 Harmonogram aktywności:

 

GodzinaWydarzenieProwadzący/-aSala
10:00-12:00Kreatywna PlastykaJulia Zastawniks.16
11:00-12:00Logo-śpiewankiAgnieszka Hudomięts.15
11:00-12:00Spotkanie „Odkrywamy tajemnice
Małego Rynku
i Krakowskiego Forum Kultury”
Agnieszka Kuźmas.18
12:00-13:30Warsztaty i pokaz flamencoMałgorzata Drzałs.1
12:30-13:30Kulturalny BabiniecJulia Zastawniks.18
13:00-14:00Kurs gry na ukulele (lekcja pokazowa)Diana Tropinas.8
co godzinęKonkursy
ze Smokiem Miko
Justyna Staniszewskacały budynek KFK

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Krakowskie Forum Kultury - zajęcia, dodatkowe, warsztaty, edukacja dla dzieci w Poznaniu

Krakowskie Forum Kultury

"Krakowskie Forum Kultury widnieje na kulturalnej mapie Krakowa nieprzerwanie od 1978 roku (dawniej, jako Śródmiejski Ośrodek Kultury) prowadząc działalność pozwalającą tworzyć, upowszechniać oraz chronić kulturę.
KFK opiera swoją ofertę programową na misji, której podstawą jest …

Więcej

Adres:

ul. Mikołajska 2
31-027 Kraków


Kontakt:

12 422 08 14, 12 422 19 55
kfk@krakowskieforum.pl
http://www.krakowskieforum.pl

 
ZOBACZ TAKŻE:spotkaniewarsztaty