Dzień otwarty w Centrum Edukacji Migdałowa dla fanów kodowania

Centrum Edukacji Migdałowa, ul. Migdałowa 10 mapa

piątek 20.09.2019

Dzień otwarty w Centrum Edukacji Migdałowa dla fanów kodowania

Zapraszamy wszystkich fanów nowych technologii w wieku 8-13 lat na bezpłatne zajęcia programowania podczas Dnia Otwartego w Centrum Edukacji Migdałowa!

Już niedługo startuje nowy semestr zajęć, podczas których uczestnicy będą mogli nauczyć się podstaw programowania i zacząć swoją przygodę z kodem!

Zajęcia prowadzone we współpracy ze szkołą programowania Kids Code Fun.

Termin:

piątek 20/09 o 16:30 i 18:00

  • 16:30-17:30 Coder Level 1 (8-11 lat)
  • 18:00-19:00 JavaScript Intro (10-13 lat)

Centrum Edukacji Migdałowa, ul. Migdałowa 10, Warszawa – Ursynów

Zapisy: https://kidscodefun.com/zajecia/dzien-otwarty-warszawa-ursynow/

Do wyboru zajęcia:

Coder Level 1

Rozpocznij przygodę z programowaniem!

Coder Level 1 to zajęcia programowania dla dzieci i pierwszy krok w świat nowych technologii. Kurs wykorzystuje środowisko Scratch, dzieci poznają interaktywne historie i tworzą proste gry. Z doświadczoną kadrą uczą się podstawowych pojęć, takich jak iteracje czy wyzwolenia zdarzeń. Aktywności przy komputerze przeplatane są ćwiczeniami pozwalającymi lepiej zrozumieć programowanie komputerowe.

Javascript Intro

Piszę własny kod!

JavaScript Intro  to zajęcia dla uczniów, którzy po pracy w środowisku Scratch są gotowi rozpocząć naukę przez własnoręczne pisanie kodu. Podczas zajęć dzieci będą korzystać z platformy Code Combat i pokonywać kolejne poziomy gry pisząc kod. Każdej lekcji będzie towarzyszyć wprowadzenie podczas którego mentorzy objaśniają zagadnienia związane ze składnią JavaScript i podsumowanie sprawdzające wiedzę nabytą w czasie zajęć. Mentorzy moderują, wspierają i motywują pracę uczniów z CodeCombat. W drugiej części kursu uczestnicy poznają podstawy HTML i CSS niezbędne do dalszej nauki JavaScript. Kurs przygotowuje do samodzielnego tworzenia w przyszłości prostych programów w JavaScript.

Zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Centrum Edukacji Erudikon

Naszą pasją jest edukacja. Fascynujemy się nauką przez zabawę i zabawą przez naukę. Olbrzymią radość daje nam wspólne z dziećmi poznawanie świata i rozwijanie ich potencjału intelektualnego. Jako licencjonowany ośrodek Akademii Nauki (akademianauki.pl) prowadzimy zajęcia metod …

Więcej

Adres:

ul. Migdałowa 10 lok U8
02-796 Warszawa Ursynów


Kontakt:

502255661
biuro@erudikon.pl
http://erudikon.pl

ZOBACZ TAKŻE:zajęcia pozalekcyjne