Dzień otwarty i zapisy na zajęcia dla dzieci w Dorożkarni

Warszawa, ul. Siekierkowska 28 mapa

sobota 03.09.2016

bezpłatne

dorozkarnia-plakat-zapisy-na-wrzesien-2016

Edukacja artystyczna w Dorożkarni rozpoczyna się od najmłodszych lat. Już czteroletnie dzieci odnajdą tu coś dla siebie, np. w Pracowni Plastycznej PUCHATKI. W świat twórczości plastycznej wprowadzane są stopniowo: najpierw jest dużo rysunku, głównie pastelami i pierwsze doświadczenia z farbami plakatowymi, a nimi maluje się czasem pędzlami a czasem palcami. Istnieje więc ryzyko, że ubranie się trochę zabrudzi.

Ze wszystkimi rodzajami zajęć oferowanych w Dorożkarni zapoznasz się podczas Dnia otwartego Dorożkarni:

DZIEŃ OTWARTY Dorożkarni, Szkoły Early Stage i placówki Labolo
3 września 2016 w godz. 11.00-14.00

warsztaty wokalne –poprowadzi Łukasz Rynkowski – wokalista, aktor.

Warsztaty będą szybkie i efektywne. Przyjdź, zaśpiewaj, zrobimy zespół a na koniec damy koncert. Będzie zabawa i o to chodzi! Prowadzący nie tylko przygotuje uczestników, ale będzie też im akompaniowała. To propozycja dla osób w każdym wieku, uczestniczyć też mogą dorośli. Przekonają się, co to jest pewność siebie i dlaczego śpiewanie pomaga w życiu.

 

warsztaty taneczne – poprowadzi Paulina Jóźwicka – tancerka, choreograf.

Taniec nowoczesny jest pojemną formą, w której zawierają się różne techniki, dlatego prowadząca zaprasza na krótkie zajęcia (kilkunastominutowe) prowadzone w tematycznych blokach. Każdy blok będzie poświęcony innej technice tanecznej – jazz, street dance (hip hop, funky), modern z elementami baletu. Każdy blok zajęciowy będzie poprzedzony krótką, energetyczną rozgrzewką, po której uczestnicy ćwiczyć będą choreografie zawierające charakterystyczne figury danej techniki tanecznej. Dzięki temu każdy będzie mógł zobaczyć pełną paletę barw tańca nowoczesnego.

 

warsztaty plastyczne – poprowadzą Magdalena Penczonek – plastyk oraz Aleksandra Antolak i Katarzyna Salinger – animatorki.

Na rozpoczęcie nowego roku szkolnego proponujemy dzieciom wykonanie pomysłowych zakładek do książek oraz planów lekcji. Stworzymy nietypowe zakładki do książek, niebanalne wzory i pomysły z pewnością ucieszą oko każdego czytelnika. Również plan lekcji można stworzyć w ciekawej formie i przyozdobić rysunkami, wycinankami, zdjęciami, brokatem…

Do zabawy użyjemy też ozdobnego papieru, z którego stworzymy ptaki. Każde dziecko zdecyduje o rodzaju ptaka, jego rozmiarze i kolorze. Powstałymi ozdobami udekorujemy wierzbę na podwórku Dorożkarni.

Więcej o zajęciach w Dorożkarni na stronie placówki.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum Dorożkarnia zajęcia dla dzieci Mokotów

Ośrodek Działań Artystycznych "Dorożkarnia"

DOROŻKARNIA Ośrodek Działań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży – dobre miejsce w Warszawie na rozwijanie artystycznych pasji. Pracownie i grupy artystyczne – teatralne, wokalne, taneczne, plastyczne, filmowe – czekają na wszystkich, którzy chcą realizować marzenia …

Więcej

Adres:

ul. Siekierkowska 28
00-709 Warszawa
DOJAZD autobusami linii nr 108 i 167 (przystanek Łososiowa)


Kontakt:

22 841 72 17, 841 91 22
biuro@dorozkarnia.pl
http://www.dorozkarnia.pl
facebook

Zobacz także