Dzień Matki u Jaracza – Klimakterium

sobota 25.05.2013 do niedziela 26.05.2013

Największy humorystyczny hit, przyciągający rzesze widzów w każdym wieku znany już na wielu scenach w kraju i za granicą. Spektakl łączy elementy kabaretu, musicalu i farsy, w którym cztery przyjaciółki świetnie się bawią. W sposób niezwykle dowcipny rozprawiają na tematy powszechnie uważane za wstydliwe, trudne i prawie tabu. Udowadniają, że najlepszym lekarstwem jest po prostu poczucie humoru.

25.05.2013
26.05.2013
15.00, 19.00

KLIMAKTERIUM… I JUŻ
Teatr Jaracza zaprasza
 
Największy humorystyczny hit, przyciągający rzesze widzów w każdym wieku znany już na wielu scenach w kraju i za granicą. Spektakl łączy elementy kabaretu, musicalu i farsy, w którym cztery przyjaciółki świetnie się bawią. W sposób niezwykle dowcipny rozprawiają na tematy powszechnie uważane za wstydliwe, trudnie i prawie tabu. Udowadniają, że najlepszym lekarstwem jest po prostu poczucie humoru. Ich perypetie wzruszają publiczność do łez, a jednoczenie bawią, bo są przesycone dowcipem w najlepszym wydaniu. Niewątpliwą siłą spektaklu są znane osobowości aktorskie oraz przeboje takie jak: "Kuba, wyspa jak wulkan gorąca", "Kolorowe jarmarki", "Być kobietą" .
 
Więcej informacji na www.klimakterium.art.pl

Teatr im. Stefana Jaracza
Łódź, Jaracza 27
(0-42) 633-97-80
teatr@teatr-jaracza.lodz.pl

http://www.teatr-jaracza.lodz.pl  

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
teatr jaracza w łodzi logo

Teatr im. S. Jaracza

Od lat Teatr zajmuje ważne i znaczące miejsce na mapie teatralnej Polski. Dowodem tego są liczne nagrody oraz wyróżnienia zdobyte na prestiżowych festiwalach, uznanie krytyki i sympatia widzów. Jest także laureatem nagród i wyróżnień na …

Więcej

Adres:

ul. Kilińskiego 45,
90-257 Łódź


Kontakt:

42 662-33-00
teatr@teatr-jaracza.lodz.pl
http://www.teatr-jaracza.lodz.pl