Dzień Krzesławic z Wyspiańskim

Klub Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta
📅 niedziela 27.05.2018
Dzień Krzesławic z Wyspiańskim

Klub Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Rada i Zarząd Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie zapraszają na Dzień Krzesławic. W tym roku, w ramach kontynuowanego miejskiego projektu kulturalnego „Kraków Miasto Stanisława Wyspiańskiego”, organizatorzy przybliżać będą sylwetkę artysty.

Zaplanowano szereg działań plastycznych inspirowanych twórczością Wyspiańskiego. Program uzupełnią koncerty zespołu Krzesławianki oraz Krakowskiej Orkiestry Staromiejskiej, spektakl teatralny Historia o talentach, warsztaty tańców tradycyjnych oraz liczne konkursy, zabawy i animacje dla dzieci oraz dorosłych. Nie zabraknie oczywiście loterii fantowej, dmuchańców i ogródka gastronomicznego. Na zakończenie zabawa taneczna z muzyką na żywo.

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Sponsorami wydarzenia są: ArcelorMittal Poland S.A., Domtom.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Głos. Tygodnik Nowohucki, Dziennik Polski.

Wstęp wolny.

27.05. GODZ. 15.00, DZIEŃ KRZESŁAWIC Z WYSPIAŃSKIM

Klub Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. M. Wańkowicza 17)