Dzień Kobiet w Kinie Światowid w Elblągu

Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID, Centrum Tańca PROMYK
🗺 mapa
📅 piątek 03.03.2017
Kwiaty dla dziadka wiersz na Dzień Dziadka
Konkurs na najbardziej inspirującą stylizację, pokaz mody, muzyka oraz nagrody. A na ekranie Bodo – film o życiu najpopularniejszego gwiazdora przedwojennej Polski.

Kino Światowid 8 marca (środa) zaprasza Panie do siebie.
Startujemy o godz. 17:30. W klimat filmu „Bodo” wprowadzi nas muzyczna niespodzianka.

– To efektowny, iskrzący dowcipem i zrealizowany z oszałamiającym rozmachem film, inspirowany życiem jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów przedwojennego polskiego kina – zapowiada Natalia Piotrowska, kierownik Kina Światowid..

Drugi tego dnia pokaz filmu „Bodo” (o godz. 20:15) poprzedzi mini-pokaz kolekcji marki Voorhees Fashion. Wtedy też wyłonimy autorkę laureatkę konkursu #inspiruj i wręczymy nagrodę – designerski worek sponsorowany przez markę Voorhees Fashion.
– Konkurs to okazja, żeby sprawdzić, co w modowej trawie piszczy. A przy okazji szansa na zdobycie nagrody, która może być doskonałym towarzyszem wielu wiosennych i letnich stylizacji – mówi Natalia Piotrowska.

Aby wziąć udział w konkursie należy drogą elektroniczną wysłać zdjęcie/zdjęcia jednej stylizacji. Na zdjęcia czekamy do 3 marca 2017 pod adresem: kino@swiatowid.elblag.pl. Spośród nadesłanych stylizacji komisja konkursowa wyłoni najlepsze i nagrodzi.

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent