Dzień Dziecka ze Sztuką Bajek

ARS, ul. Św. Tomasza 11 mapa

sobota 04.06.2016 do niedziela 05.06.2016

12 zł /10 zł

sztuka bajek dzien dziecka

Sztuka Bajek, weekendowy cykl filmów i bajek dla dzieci, zaprasza do świętowania z nami Dnia Dziecka! Zapraszamy na wyjątkowy, bajkowy weekend, który odbędzie się 4 i 5 czerwca. Zapewniamy zabawy z doświadczonym animatorem dziecięcym, upominek dla każdego małego widza i konkursy z nagrodami!

Dzień Dziecka ze Sztuką Bajek:
4.06 (sobota) – Ernest i Celestyna KUP BILET
5.06 (niedziela) – Bajki okiem malucha: Parauszek i przyjeciele KUP BILET 

Ceny biletów:
12 zł – sobota, 10 zł – niedziela


ERNEST I CELESTYNA, [2012], 80 min., reż. Stéphane Aubier, Vincent Patar, Benjamin Renner

Adaptacja książek Gabrielle Vincent. Wśród niedźwiedzi przyjaźń z myszką nie jest dobrze widziana. A jednak Ernest wielki miś rozrabiaka, klaun i muzyk, przyjmie do swojego domu Celestynę, osieroconą myszkę, która postanowiła uciec ze świata gryzoni. Celestyna nie jest jednak taka jak wszyscy. To mysz wyjątkowa – ciekawska i żądna przygód. Czy będzie to początek wielkiej przyjaźni myszy z niedźwiedziem?
Nominacje i wyróżnienia: 2012 nagroda Złote Koziołki – Jury Międzynarodowe za najlepszy film animowany dla dzieci; 2013 nagroda Cezar za najlepszy film animowany; 2014 nominacja do Oscara w kategorii najlepszy długometrażowy film animowany.

BAJKI OKIEM MALUCHA: PARAUSZEK I PRZYJACIELE, [2013], zestaw bajek ok. 60 min.

Tytułowy bohater to mały zajączek, mieszkający wraz z grupą przyjaciół w krainie zwanej Naszym Lasem. Kompanami Parauszka są: Zajączka Usia, Sroka Madzia, Łoś Łopatek, Bóbr Klepek, Wiewiórka Kitka, Wilk Waldek, Lis Fredek i Miś Benek. Losy dziewiątki bohaterów obserwuje wszechwiedząca, mądra Sowa Uhu, która komentuje wydarzenia z punktu widzenia dorosłego.

https://www.facebook.com/events/1075294622516501/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie