Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Dzień Dziecka z WCK – Wadowice

📅 niedziela 31.05.2015
Dzień Dziecka z WCK – Wadowice

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza 31 maja (w niedzielę) wszystkich milusińskich do wspólnej zabawy i świętowania najbardziej radosnego dnia w roku! Zaczynamy o godzinie 11:30 w kinie „Centrum", które zaserwuje dzieciom – małym i dużym miłośnikom Lego, bajkę pt.Lego przygoda".  Bilet oczywiście w promocyjnej cenie.

Po seansie ok. godz. 13:00 rozpocznie się dziecięcy piknik w ogrodzie przy ul. Kościelnej, a tam… zabawom i radości nie będzie końca! Do godz. 18:00 na wszystkie dzieci będą czekały liczne atrakcje! Milusińscy zagrają i pobawią się w dawne zabawy i ulubione gry ich pradziadków. Nie zabraknie również tego co dzieci lubią najbardziej! Działania animacyjne, malowanie buzi, balonowe zwierzaki, konkursy i zabawy, będą przez cały czas umilały Dzień Dziecka w Ogrodzie przy ul. Kościelnej.

Gwoździem programu będą drewniane klocki, z których każdy będzie mógł ułożyć wymarzone, bajkowe budowle. Znana już niektórym Klockologia to idealna forma nauki przez zabawę, rozwijająca kreatywne myślenie. Oprócz już wymienionych atrakcji, dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych i artystycznych, korzystając z otwartych stanowisk do wyczerpania materiałów.

Do świętowania Dnia Dziecka włącza się również Sowiarnia, która także przygotowała ciekawe rozrywki i warsztaty.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Bilety na seansLego Przygoda" – 8 zł.

Zabawy w „Ogrodzie przy Kościelnej" od godz. 13:00 – 18:00, wstęp wolny!

W razie deszczowej pogody, odbędą się warsztaty w siedzibie Muzeum Miejskiego.

895 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
Adres:
ul. Teatralna 1
34-100 Wadowice
Kontakt:

33 8233156
http://www.wck.wadowice.pl