Dzień Dziecka z Rybką MiniMini w warszawskim ZOO

niedziela 01.06.2014

Dzień Dziecka z Rybką MiniMini w warszawskim ZOO

Z okazji Dnia Dziecka stacja MiniMini+ zaprasza wszystkie maluchy na spotkanie z Rybką MiniMini w warszawskim ZOO. Od godz. 11:00 na małych gości czeka wiele niespodzianek, m.in. występy wokalno-taneczne, gry terenowe, ministudio filmowe, liczne konkursy i oczywiście egzotyczne zwierzęta.

Na imprezę zawita kamera stacji dziecięcej MiniMini+. Zakończenie zabawy zaplanowano na godzinę 16.

W niedzielę, 1 czerwca Warszawski Ogród Zoologiczny zmieni się w ogromny plac zabaw. Mali goście zobaczą występy muzyczne zespołu Fasolki oraz interaktywne przedstawienie teatralne o owadach i zwierzętach żyjących w lesie. Nie zabraknie edukacyjnych zabaw i konkursów – dzieci dowiedzą się m.in. co jedzą hipopotamy, czego nie lubą żyrafy i jakie małpie figle robią małpy, a opiekunowie zwierząt opowiedzą o oryginalnych zwyczajach swoich podopiecznych.

Dzieci czeka nie tylko spotkanie z egzotycznymi zwierzętami, ale także ze znaną z telewizji Rybką MiniMini. Na miejscu będzie studio telewizyjne MiniMini+ i każdy maluch będzie miał okazję powiedzieć kilka słów do kamery.

Dla małych miłośników zwierząt, którzy będą chcieli sprawdzić swoją wiedzę zostaną zorganizowane wielkie podchody. Wszyscy chętni dostaną przy wejściu mapkę z miejscami, w których będą czekać animatorzy z prostymi pytaniami i zadaniami. Tego dnia dzieci będą miały okazję pobawić się w dmuchanych zamkach, pomalować buzię, zmieniając się w ulubione zwierzę, oraz obejrzeć festiwal baniek.

Impreza będzie relacjonowana przez Polskie Radio RDC. Materiały filmowe zostaną udostępnione na stronie miniminiplus.pl. Zabawa potrwa od godz. 11:00 do 16:00. Udział w zabawie jest bezpłatny dla dzieci do 13 roku życia.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia będzie można znaleźć na stronie zoo.waw.pl.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie