Dzień Dziecka z kostką Rubika w Galerii Łódzkiej

Łódź, al. Piłsudskiego 15/23 mapa

sobota 04.06.2016 do niedziela 05.06.2016

bezpłatne

Dzień Dziecka z kostką rubika w Galerii Łódzkiej

W weekend 4 i 5 czerwca zapraszamy do Galerii Łódzkiej na wielką przygodę z kostką Rubika. Na klientów czekać będą: pokazy mistrzów, otwarte warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz układanie mozaiki z ponad czterech tysięcy elementów z podobiznami „znanych i lubianych”. Dzień Dziecka z kostką Rubika w Galerii Łódzkiej to zabawa, podczas której wszystko dobrze się składa.

sobota i niedziela od godz. 10.00

W sobotę i w niedzielę klienci Galerii Łódzkiej będą świadkami „walki z czasem”. W turnieju układania kostki Rubika wezmą udział najlepsi zawodnicy speedcubingu. Ich zadaniem będzie m.in. ułożenie kostki jedną ręką, z zamkniętymi oczami oraz stopami. Zawodnicy będą próbowali pokonać magiczny próg 10 sekund. Poniżej tego czasu kostkę układają tylko najlepsi. W wydarzeniu wezmą udział goście specjalni – mistrz świata 2011 Michał Pleskowicz i brązowy medalista Mistrzostw Świata 2015 Jakub Kipa.

Wszyscy, którzy 4 i 5 czerwca przyjadą do Galerii, będą świadkami bicia rekordu Polski na największą mozaikę z kostek Rubika. 4 czerwca powstanie mozaika z ponad 4 tysięcy kostek przedstawiająca jedną z postaci Disneya. Natomiast 5 czerwca przygotowano niespodziankę dla fanów piłki nożnej. Powstanie obraz z wizerunkiem czołowego polskiego napastnika.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będzie można spróbować swoich sił w układaniu kostki. Warsztaty prowadzone są w blokach 40 minutowych pod okiem doświadczonych instruktorów.

Serdecznie zapraszamy!

https://galeria-lodzka.pl/wydarzenia/dzien-dziecka-z-kostka-rubika/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie