Dzień Dziecka z kostką Rubika w Galerii Łódzkiej

bezpłatne
Dzień Dziecka z kostką rubika w Galerii Łódzkiej
sobota i niedziela od godz. 10.00

W sobotę i w niedzielę klienci Galerii Łódzkiej będą świadkami „walki z czasem”. W turnieju układania kostki Rubika wezmą udział najlepsi zawodnicy speedcubingu. Ich zadaniem będzie m.in. ułożenie kostki jedną ręką, z zamkniętymi oczami oraz stopami. Zawodnicy będą próbowali pokonać magiczny próg 10 sekund. Poniżej tego czasu kostkę układają tylko najlepsi. W wydarzeniu wezmą udział goście specjalni – mistrz świata 2011 Michał Pleskowicz i brązowy medalista Mistrzostw Świata 2015 Jakub Kipa.

Wszyscy, którzy 4 i 5 czerwca przyjadą do Galerii, będą świadkami bicia rekordu Polski na największą mozaikę z kostek Rubika. 4 czerwca powstanie mozaika z ponad 4 tysięcy kostek przedstawiająca jedną z postaci Disneya. Natomiast 5 czerwca przygotowano niespodziankę dla fanów piłki nożnej. Powstanie obraz z wizerunkiem czołowego polskiego napastnika.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będzie można spróbować swoich sił w układaniu kostki. Warsztaty prowadzone są w blokach 40 minutowych pod okiem doświadczonych instruktorów.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Serdecznie zapraszamy!