Kopalnia Soli Wieliczka oraz Tężnia Solankowa w Wieliczce mapa

poniedziałek 23.05.2022 do środa 01.06.2022

34.5

#DzieńDzieckazKopalnią

Z okazji święta wszystkich dzieci przygotowaliśmy specjalną propozycję dla najmłodszych turystów.

1 czerwca 2022 r. bilety dla dzieci na zwiedzanie Trasy Turystycznej oraz bilety do Tężni Solankowej będą dostępne za pół ceny.

Zamiast 69 PLN za bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży zapłacisz 34,50 PLN, a za bilet do Tężni Solankowej 3 PLN zamiast 6 PLN.

Na Bilety rodzinne w tym dniu także obowiązywać będzie zniżka.

Jak skorzystać z promocji na Dzień Dziecka?

Wystarczy kupić bilety na zwiedzanie Trasy Turystycznej w dniu 01.06.2022 on-line lub na miejscu, w kasach kopalni. Kopalnię można zwiedzać w godz. 8:00 – 18:00

Bilety ulgowe dla dzieci do Tężni Solankowej w promocyjnej cenie dostępne będą w dniu 01.06.2022 w kasach kopalni oraz w kasie przy tężni.

WAŻNE: promocja obowiązuje wyłącznie na zwiedzanie w dniu 01.06.2022 na bilety ulgowe dla dzieci i młodzieży w wieku 4 – 16 lat.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Dzieci do 4 r. ż. zwiedzają gratis.

Szczegółowe informacje oraz regulaminy promocji znajdziesz na stronie www.kopalnia.pl

kopalnia-soli-wieliczka-dzien-dziecka kopalnia-soli-wieliczka-dzien-dziecka-1 Kopalnia Soli Wieliczka zaprasza na rodzinne Odkrywanie Solilandii

Kopalnia Soli Wieliczka

Kopalnia Soli w Wieliczce należy do najciekawszych i najbardziej znanych obiektów turystycznych w Polsce. Każdego roku ponad milion turystów z całego świata przybywa tu, aby podziwiać niezwykły podziemny świat tworzony na przestrzeni wieków przez naturę i …