Dzień Dziecka z Klubem Kultury Łokietek

Klub Kultury Łokietek, ul. Wł. Łokietka 267 mapa

piątek 01.06.2018

Wstęp wolny

Nawigacja wiadomościWiadomość 6 z 30 Poprzednia Następna change-formatchange-format Temat: Dzień dziecka z Klubem Kultury Łokietek

Po raz pierwszy zapraszamy na Dzień Dziecka organizowany przez Klub Kultury Łokietek – filia Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki! Czekają na Was atrakcje na pobliskim placu zabaw (animacje, stanowisko plastyczne i trochę ruchu), a na finał spektakl „Trąba słonia Salomona” w wykonaniu Teatru Otwartego.

Wstęp wolny!

1 czerwca, piątek

13:00-17:00
Atrakcje na placu zabaw na rogu ul. Łokietka i Jęczmiennej

17:30
Teatr Otwarty– spektakl „Trąba słonia Salomona”
sala widowiskowa KK Łokietek

Przedstawienie teatralne w trzech odsłonach opowiada zabawną historię przyjaźni dumnego Słonia Salomona i wesołej Małpki Bili Bili, którzy pewnego słonecznego dnia po wielkiej kłótni szykują na siebie pułapkę. Co się potem stanie i czy mądra Papuga Chrapula wraz z przemiłą Gąsieniczką Bulwinką i przelatującym Motylkiem pomogą w pogodzeniu naszym bohaterów? O tym dowiecie się oglądając przedstawienie przenosząc się do afrykańskiej krainy, w której wspaniała muzyka i kolorowe kostiumy pozwolą przeżyć niezapomniane przygody.

Widowisko zawiera zarówno elementy teatru żywego aktora, jak i teatru kukiełkowo-lalkowego. Podczas trwania spektaklu dzieci występują na scenie, stają się bohaterami bajki, uczestniczą w tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy.

Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie https://lokietek.dworek.eu/

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały.

Więcej informacji na stronie lokiete.dworek.eu oraz w wydarzeniu  https://web.facebook.com/events/228035417969672/

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Klub Kultury Łokietek filia Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki.

„Łokietek” Mieści się w Toniach, blisko granicy Krakowa z Zielonkami, w świeżo wyremontowanym budynku. W ofercie Klubu znajdują się zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także wydarzenia skierowane do całych rodzin takie …

Więcej

Adres:

Klub Kultury „Łokietek”
ul. Wł. Łokietka 267


Kontakt:

533 383 300
lokietek@dworek.eu
http://lokietek.dworek.eu