Dzień Dziecka z Edurobotami

Centrum Riviera, Kazimierza Górskiego 2 mapa

sobota 02.06.2018

bezpłatne

Dzień Dziecka z Edurobotami

Centrum Riviera we współpracy z eduROBOT.pl 2 czerwca zaprasza małe i te już całkiem duże dzieci na świętowanie Dnia Dziecka z najbardziej znaną zabawką świata – klockami LEGO. Zabawa zacznie się o godzinie 12.00 w Strefie Fontanny i potrwa aż do 18.00!

Myślicie, że zbudowanie robota wymaga dużej wiedzy i umiejętności? Błąd! Przekonacie się, jak łatwo stworzyć i “ożywić” własnego robota z klocków LEGO. Każde dziecko wcieli się w rolę małego konstruktora, który w czasie przygotowanej przez nas zabawy pozna tajniki robotyki.

Młodsze dzieci w wieku 5-7 lat będą miały niepowtarzalną okazję zbudować własne WESOŁE MIASTECZKO z zestawów edukacyjnych klocków WeDo. Ale na tym nie koniec! Każdy mały konstruktor własnoręcznie zaprogramuje stworzoną przez siebie konstrukcję, by uruchomić całą masę zabawy.

Dla odrobinę starszych Riviera przygotowała atrakcje w postaci walki robotów SUMO. Uczestnicy korzystając z edukacyjnych zestawów klocków LEGO MINDSTORMS NXT oraz drobnych podpowiedzi, zaprojektują i zbudują swoich zawodników sumo. Wyzwaniem dla młodych robotyków będzie stworzenie wzmocnienia konstrukcji, które zagwarantuje robotowi wygraną w legendarnych WALKACH ROBOTÓW SUMO.

Zaprogramujcie się na na Dzień Dziecka w Rivierze! Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum-Handlowe-Riviera

Centrum Riviera

Centrum Riviera to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu. Na 70 tys. m2 powierzchni najmu, podzielonej na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów.   Place zabaw dla dzieci, social wall, strefy wypoczynku, najnowsze trendy w modzie, technologii …

Więcej

Adres:

Ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia


Kontakt:

+48 58 779 07 10
biuro@centrumriviera.pl
http://www.centrumriviera.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:Dzień Dzieckaroboty

Zobacz także