Dzień Dziecka z ASP

niedziela 31.05.2015

Dzień Dziecka z ASP

Akademia Sztuk Pięknych serdecznie dzieci i dorosłych na obchody Dnia Dziecka. Atrakcją dnia będą pokazy mody dziecięcej oraz występy zespołów tanecznych. Odbędą się także gry i zabawy ruchowe, spacer z przewodnikiem doliną rzeki Łódki i warsztaty plastyczne. Zachęcamy do spędzenia niedzieli z ASP!

31.05.2015, niedziela 

Dzień Dziecka z ASP 

Zapraszamy najmłodszych łodzian i ich rodziców do odwiedzenia Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121, plac przed uczelnią od strony ul. Wojska Polskiego)!

31 maja 2015 r. pod hasłem Dzień Dziecka w ASP odbędzie się seria imprez przeznaczona dla maluchów i nieco starszych pociech. Atrakcją dnia będą pokazy mody dziecięcej oraz występy zespołów tanecznych. Odbędą się także gry i zabawy ruchowe, spacer z przewodnikiem doliną rzeki Łódki i warsztaty plastyczne. Zachęcamy do spędzenia niedzieli z ASP!

http://pl.cit.lodz.pl/ 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Dzień Dziecka z ASP

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi - Laboratorium Działań Artystycznych

Laboratorium Działań Artystycznych to jednostka międzywydziałowa, której głównym zadaniem jest organizacja i prowadzenie tematycznych projektów artystyczno - edukacyjnych oraz warsztatów doskonalących umiejętności pracy w charakterze animatora działań artystycznych przez studentów ASP w Łodzi. Realizacje i pomysły …

Więcej

Adres:

ul. Wojska Polskiego 121
91-726 Łódź


Kontakt:

42 2547 598
magdalena.stanczyk@asp.lodz.pl
http://www.asp.lodz.pl
facebook