Dzień dziecka w Zamku Sieleckim. Sosnowiec

Zamek Sielecki
📅 sobota 03.06.2023
Dzień dziecka w Zamku Sieleckim. Sosnowiec
W tym roku zapraszamy dzieci do wspólnego projektu „Miasto moich marzeń”, którego efektem będzie zaprezentowanie publiczne obrazu miasta spełniającego oczekiwania młodych mieszkańców.

Grupa dzieci wspólnie zdecyduje o tym, co w mieście jest ważne aby żyło się w nim dobrze i jak ono powinno wyglądać. Każdy z uczestników będzie odpowiedzialny za swoją część, która będzie elementem składowym całego projektu. Na profesjonalnych blejtramach przy użyciu farb akrylowych, pod okiem specjalistów z zakresu malarstwa, powstanie praca, która zostanie zamontowana w alejce prowadzącej do parku sieleckiego.

Wspólna zabawa będzie mini treningiem umiejętności społecznych i całkiem poważnym działaniem artystycznym. Zachęcamy do udziału w projekcie.

3 czerwca 2023, godzina 16.oo

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Zapewniamy wszystkie materiały. Obowiązują zapisy – liczba miejsc ograniczona.
Kontakt: Monika Pawlas- Polańska, 32 266 38 42.