Wyjątkowy Dzień Dziecka w zajezdni tramwajowej MPK
UD

Wyjątkowy Dzień Dziecka w zajezdni tramwajowej MPK

zajezdnia tramwajowa Podgórze, ul. J. Brożka 3
🗺 mapa
📅 niedziela 02.06.2024
Dzień Dziecka w zajezdni tramwajowej MPK
Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma morzami… Ależ wcale nie! Zupełnie blisko, bo tylko za dwoma torami tramwajowymi w Krakowie, w zajezdni tramwajowej Podgórze, przy ul. J. Brożka 3 będziemy w sposób wyjątkowy świętować Dzień Dziecka.

Wszystkich naszych najmłodszych pasażerów zapraszamy do wspólnej zabawy w najbliższą niedzielę, 2 czerwca od godz. 11.00 do 14.00.
Możecie nam uwierzyć na słowo – atrakcji nie zabraknie i będą absolutnie unikatowe. No bo w jakim innym miejscu będziecie mogli samodzielnie poprowadzić nowoczesny, ponad 40-tonowy tramwaj? Albo gdzie będziecie mogli zobaczyć jak te tramwaje się myje, ale nie stojąc gdzieś obok, ale jadąc w środku tramwaju przez myjnię i mogąc przez szybę wagonu niemal dotknąć wirujących szczotek myjni.

A to nie wszystko. Dla dzieci na terenie zajezdni przygotowaliśmy 11 przystanków z różnego rodzaju atrakcjami. Do dyspozycji najmłodszych będą nowoczesne oraz zabytkowe tramwaje i autobusy. Udostępnimy miejsca, na co dzień całkowicie zamknięte dla osób, które nie są pracownikami. Będą konkursy, zabawy i nagrody.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Serdecznie zapraszamy! Pamiętajcie – niedziela, 2 czerwca, godz. 11.00-14.00, zajezdnia tramwajowa Podgórze, ul. J. Brożka 3.

505 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent