Dzień Dziecka w towarzystwie piratów. Będzin

Park Syberka mapa

sobota 25.06.2022

Dzień Dziecka w towarzystwie piratów. Będzin

Uwaga, robimy drugie podejście! Tym razem wszystkie dzieci: te małe i te, trochę starsze – zapraszamy do wspólnej zabawy z prawdziwymi piratami. Każdy maluch wie, że życie pirata nie ogranicza się tylko do bitew i grabieży, ale przede wszystkim liczy się niesamowita przygoda i huczna zabawa!

A więc przenosimy się w karaibskie rejony, nie straszne nam burze i deszcze, dajemy się unieść falom morskiej przygody!

Startujemy 25 czerwca o godz. 14 w Parku Syberka, gdzie wszystkich naszych milusińskich zaprasza prezydent miasta Łukasz Komoniewski. Będzie wiele atrakcji: zabawy i piosenki pirackie, warsztaty i pokazy, dmuchańce, zabawy z chustą i sznurkowe kombinacje. Dla zainteresowanych stoiska służb mundurowych: policji, straży miejskiej oraz straży pożarnej. Jak przystoi na prawdziwych piratów będą tatuaże oraz malowanie buziek, a na deser piana party!

Pogody nie możemy zagwarantować, natomiast gwarantowana fantastyczna atmosfera i wesoła zabawa!

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie