Dzień Dziecka w Teatrze Śląskim!

Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Rynek 10, Katowice
🗺
📅 piątek 01.06.2018 do sobota 02.06.2018
Dzień Dziecka w Teatrze Śląskim

W czasie DNIA DZIECKA w Teatrze Śląskim, będziemy popisowo rozpieszczać nasze wewnętrzne dziecko. Zapraszamy na familijną przygodę teatralną, pełną:

– spektakularnej scenografii
– barwnych kostiumów,
– porywających przygód,
– muzyki na żywo w wykonaniu zespołu CHŁOPCY KONTA BASIA
– świetnego humoru pióra ROBERTA GÓRSKIEGO (Kabaret Moralnego Niepokoju, Ucho Prezesa)
– kultowych postaci z książki JULIUSZA VERNE’a

Tego dnia wszyscy jesteśmy dziećmi, dlatego wszystkich obejmują BILETY ULGOWE!

Polecane dla widzów w wieku 7-107 lat

W 80 dni dookoła świata. Tam i z powrotem
01.06, godz. 9.30
02.06, godz. 15.00

Bilety normalne: 15 – 45 zł
Bilety ulgowe: 15 – 35 zł

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Z recenzji:
„Inspirowany powieścią Juliusza Verne’a spektakl, utrzymany w konwencji musicalowej, udaje się przede wszystkim dlatego, że ma coś do zaoferowania i dzieciom, i dorosłym. Młodszych zachwyci zapewne efektowna, przywodząca na myśl wesołe miasteczko scenografia Ilony Binarsch, dzięki której bohaterowie przemierzają sceniczny świat ogromnym parowcem i elektryczną kolejką. Dojrzalsi widzowie docenią dowcipny, nieco abstrakcyjny, chwilami mocno aluzyjny tekst oraz songi Roberta Górskiego, zgrabnie ogrywające kulturowe stereotypy.”
„Nesweek”