Dzień Dziecka w Teatrze Polonia i Och-Teatrze

Och-Teatr, Grójecka 65 mapa

sobota 01.06.2019 do niedziela 02.06.2019

Dzień Dziecka w Teatrze Polonia i Och-Teatrze

Z okazji Dnia Dziecka Teatr Polonia i Och-Teatr zapraszają dzieci wraz z rodzicami na piękne, poruszające wyobraźnię, spektakle Alicja po drugiej stronie lustra, Nutki Pana Kleksa oraz Dwa miliony kroków.

W piątek 1 czerwca o 12:00 w Teatrze Polonia będzie można zobaczyć spektakl dla widzów od 7. roku życia, czyli ALICJĘ PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA. Oprócz zdolnych aktorów Teatru Papahema grają w nim też niezwykłe lalki, a pomysłowa scenografia uruchamia wyobraźnię dzieci. Mali widzowie będą mieli okazję towarzyszyć Alicji w podróży po krainie czystej fantazji i wraz z główną bohaterką uczyć się, co to znaczy „być sobą” i jak nie stracić siły, tkwiącej w nieograniczonej wyobraźni.

Natomiast 2 czerwca o 12:00 w Teatrze Polonia zagramy NUTKI PANA KLEKSA dla dzieci od 3. do 11. roku życia. To wesoły, muzyczny spektakl z brawurowo wykonanymi, znanymi i lubianymi bajkami Jana Brzechwy. Aktorzy wprowadzą najmłodszych widzów w świat Brzechwy, wędrując po przeróżnych stylach muzycznych: klasyka, pop, reggae, blues, jazz i disco. To spektakl z muzyką na żywo, interakcjami z widzami, także miły dorosłym, którzy dzięki znanym utworom z kultowej Akademii Pana Kleksa będą mieli przyjemność powrócić do czasów dzieciństwa.

Natomiast w Och-Teatrze 1 i 2 czerwca o 12:00 spektakl dla widzów od 10. roku życia – DWA MILIONY KROKÓW. To niezwykła historia życia zwariowanej Lidki, jej podróży i zakochanego w dziewczynie Adriana. To spektakl o problemach, ale i o urokach wchodzenia w dorosłość, skierowany zarówno do młodzieży, jak i do całej rodziny. Powstał na podstawie książki Piotra Rowickiego 16.10 do Bergamo, wyróżnionej w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren.

Zapraszamy całe rodziny do świętowania Dnia Dziecka w naszych teatrach!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
teatr polonia logo Teatr Polonia Warszawa

Teatr Polonia

Teatr Polonia ul. Marszałkowska 56 00-545 Warszawa Kasa biletowa tel: 22 622 21 32 bilety@teatrpolonia.pl Biuro Obsługi Widza (sprzedaż grupowa, współpraca z firmami) bow@teatrpolonia.pl Biuro Teatru tel: 22 621 61 41 fax: 22 892 04 57 info@teatrpolonia.pl   Teatr Polonia został stworzony w dawnym Kinie Polonia. Było to pierwsze kino …

Więcej

Adres:

ul. Marszałkowska 56 00-545 Warszawa

Kontakt:

22 622 21 32
bilety@teatrpolonia.pl
http://teatrpolonia.pl

ZOBACZ TAKŻE:Dzień Dzieckateatr