Dzień Dziecka w Teatrze online

Wrocławski Teatr Lalek mapa

poniedziałek 01.06.2020 do wtorek 02.06.2020

Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 4

Drodzy mali, bardzo mali i nieco więksi widzowie! Dziś Wasze Święto i jeden z najważniejszych dni w roku! 🙂

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka życzymy Wam nie tylko tego, żebyście byli zawsze zdrowi, bezpieczni i spokojnie, ale także, żebyście mogli jak najszybciej wrócić do teatru. To ostatnie to także życzenie dla nas. Bo bardzo, ale to bardzo za Wami tęsknimy.

Żałujemy, że nie możemy Was zaprosić na Dzień Dziecka w teatrze ani w Ogrodzie Staromiejskim, jak zwykle robiliśmy o tej porze. Chcieliśmy jednak, by był to dzień szczególny.

Jeszcze DZIŚ – 1.06 O GODZ. 19:00 – zaprosimy Was do odsłuchania i obejrzenia specjalnego 6. rozdziału BAJEK z ZAMKNIĘTEGO TEATRU – bajki, która powstaje w dużej mierze dzięki Wam i Waszym rysunkowym, dźwiękowym, fotograficznym inspiracjom.

6. rozdziału i pozostałych Bajek możecie wysłuchać >>TUTAJ<<.

Pamiętajcie również, że na naszej stronie internetowej udostępniliśmy Wam nagranie jednego z naszych największych hitów – spektaklu PIEKŁO-NIEBO w reżyserii Jakuba Krofty.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Możecie go obejrzeć, czyli DO 2.06 DO GODZ. 15:00 >>TUTAJ<<

PS. Pamiętajcie, że 3.06, jak co środę o godz. 19:00 czeka również na Was kolejny, 7 rozdział BAJEK z ZAMKNIĘTEGO TEATRU.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek ma w swoim repertuarze adaptacje utworów z kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej (m.in. powieści Astrid Lindgren i Tove Jansson) oraz najpopularniejszych baśni. Gra jednak nie tylko klasykę. Ostatnie premiery to w większości …

Więcej

Adres:

pl. Teatralny 4
50-051 Wrocław


Kontakt:

71 335 49 01
sekretariat@teatrlalek.wroclaw.pl
http://www.teatrlalek.wroclaw.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:Dzień Dzieckateatr