Dzień Dziecka w Teatrze Miejskim w Gdyni

Teatr Miejski w Gdyni, gen. Józefa Bema 26 mapa

piątek 01.06.2018 do niedziela 03.06.2018

Dzień Dziecka w Teatrze Miejskim w Gdyni

Dzień Dziecka to szczególne święto, które w tym roku możecie spędzić w gościnnych murach Teatru Miejskiego w Gdyni. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji. Podróż do krainy baśni rozpoczniemy już o godzinie 10:00. Zaprezentujemy wówczas spektakl „Śnieżka i krasnoludki” Braci Grimm w reżyserii Krzysztofa Babickiego, teatralną opowieść wypełnioną pięknymi piosenkami, które będą Wam towarzyszyć jeszcze długo po wyjściu z teatru. Po przedstawieniu najmłodsi będą mogli porozmawiać z aktorami, którzy wcielili się w role bajkowych postaci. Dodatkowo, o godzinie 13:00 zaprosimy na warsztaty architektoniczne połączone ze spacerem teatralnym zatytułowane „Bajkowy teatr Braci Grimm”. Nie zabraknie również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez firmę „Bałtyk”.

Tych wszystkich, którym nie uda się zakupić biletów na spektakl w dniu 1 czerwca, zapraszamy na „Śnieżkę i krasnoludki” w dniach 2 i 3 czerwca. Bilety do nabycia w kasie teatru.
Świętujcie z nami Dzień Dziecka!

Harmonogram wydarzeń:
1 czerwca 2018
g. 10:00 – 11:10 – spektakl „Śnieżka i krasnoludki” Duża Scena
g.11:15 – 12:00 – spotkanie z aktorami Duża Scena. Prowadzenie: Anna Zalewska-Uberman. Wstęp wolny dla widzów spektaklu.
g.12:30 – 14:30 – „Bajkowy teatr Braci Grimm”. Warsztat architektoniczny połączony ze spacerem teatralnym dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Prowadzenie: Anna Zalewska-Uberman (pedagog teatru) i Marta Fass (architektka i psycholog). Główną ideą warsztatu jest zasada „poznawanie poprzez konstruowanie”. Uczestnicy poznają przestrzeń teatru oraz zaprojektują i skonstruują makietę rzeczywistego, lub wymarzonego teatru inspirowaną spektaklem „Śnieżka i krasnoludki”.

Udział w warsztatach jest bezpłatny ale obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. W pierwszej kolejności zapraszamy widzów, którzy zakupili bilet na spektakl „Śnieżka i krasnoludki” w dniu 1 czerwca. Zgłoszenia na warsztat przyjmuje Marta Fass: kolektywmywy@gmail.com

2 i 3 czerwca 2018
g. 16:00 – 17:10 spektakl „Śnieżka i krasnoludki” Duża Scena

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
miejski teatr gombrowicza w gdyni

Teatr Miejski im. W. Gombrowicza w Gdyni

  HISTORIA I WSPÓŁCZESNOŚĆ Jedyny teatr dramatyczny w Gdyni w ciągu swojej pięćdziesięcioletniej historii wielokrotnie zmieniał formułę i nazwę. 24 października 1959 roku odbyła się inaugurująca działalność naszego teatru, zwanego wówczas Sceną Objazdową Teatru Wybrzeże, premiera „Ślubów panieńskich” …

Więcej

Adres:

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza
ul. Bema 26, 81-381 GdyniaKontakt:

Centrala (58) 620-88-01, 620-8
sekretariat@teatrgombrowicza.art.pl
http://www.teatrgombrowicza.art.pl/
facebook