Dzień Dziecka w Teatrze Jaracza

niedziela 01.06.2014

Dzień Dziecka w Teatrze Jaracza

W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka Teatr Jaracza w ramach akcji „Jaracz  Dzieciom” nie zapomniał o najmłodszych mieszkańcach Łodzi oraz regionu łódzkiego i przygotował szereg atrakcji.
30 maja dwie grupy przedszkolne wezmą udział w zajęciach edukacyjnych w Teatrze. Natomiast w Radomsku, w Piotrkowie Trybunalskim i Skierniewicach zaprezentujemy znakomitą, multimedialną bajkę „Podróże Guliwera”. Aktorzy zawitają też do Sieradza z widowiskiem plenerowym pt. ”Proszę Słonia”.

Akcja "Jaracz – Dzieciom"
Łódź – Radomsko – Piotrków Trybunalski – Sieradz

28.05.2014 – Radomsko
29.05.2014 – Piotrków Trybunalski
30.05.2014 – Skierniewice
Na Scenach Regionalnych Teatr zaprezentuje  znakomitą, multimedialną bajkę „PODRÓŻE GULIWERA” Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina. Spektakl grany będzie w Radomsku 28 maja o godz. 9:00 i 11:00, w Piotrkowie Trybunalskim 29 maja o godz. 9:00 i 11:00 i w Skierniewicach 30 maja o 8:30 i 11:00.

30.05.2014 – Teatr Jaracza
2 grupy przedszkolne wezmą udział w zajęciach edukacyjnych – będą świadkami zaimprowizowanej zmiany dekoracji, przymiarki kostiumu, korekty świateł, aby mogły poznać specyfikę pracy osób zaangażowanych w powstawanie spektaklu. Zwieńczeniem tej teatralnej lekcji będzie czytanie bajek pt. „MOJA MAMA – CZARODZIEJKA” przez aktorkę Izabelę Noszczyk. W części drugiej warsztaty plastyczno-edukacyjne „Teatr – uwalniamy wyobraźnię”. Na pożegnanie pamiątkowe zdjęcia i słodkie niespodzianki. Lista uczestników jest już zapełniona – brak wolnych miejsc.

1.06.2014 –
Sieradz
godz. 12.00, 16.00

Natomiast w Sieradzu, wszystkie dzieci są zaproszone na widowisko plenerowe pt. „PROSZĘ SŁONIA”, zrealizowane przez wrocławski Teatr Klinika Lalek. Na spektakl WSTĘP WOLNY!

teatr jaracza w łodzi logo

Teatr im. S. Jaracza

Od lat Teatr zajmuje ważne i znaczące miejsce na mapie teatralnej Polski. Dowodem tego są liczne nagrody oraz wyróżnienia zdobyte na prestiżowych festiwalach, uznanie krytyki i sympatia widzów. Jest także laureatem nagród i wyróżnień na …

ul. Kilińskiego 45,

42 662-33-00
teatr@teatr-jaracza.lodz.pl

Boże Narodzenie z 5.10.15.