Dzień Dziecka w Rembertowie

📅 sobota 27.05.2023
Dzień Dziecka w Rembertowie
Kochane Dzieci!

Już za chwileczkę, już za momencik impreza na którą czekałyście cały rok! Dzień Dziecka 2023 w Rembertowie!
Będzie jak zawsze wesoło, kolorowo, ciekawie, efektownie i rodzinnie!

Przygotowaliśmy dla Was całe mnóstwo atrakcji dlatego rezerwujcie sobie czas 27 maja od godz. 12.00 do 17.00
Zaprosimy Was do Miasteczka Cyrkowego gdzie nauczycie się tajników sztuki cyrkowej, potrenujecie równowagę chodząc po linie i na szczudłach, przejedziecie się zakręconym rollercoasterem a także potrenujecie celność na strzelnicy.
A to wszystko wśród GIGANTYCZNYCH baniek mydlanych!

Poznacie również cyrkowego mistrza nad mistrzami – Billa Bombadilla, który na co dzień zajmuje się żonglowaniem z pochodniami, balansowaniem na rola-bola czy obracaniem głowy o 360 stopni! To trzeba zobaczyć na własne oczy!
Ponadto czeka na Was powietrzne miasteczko z kilkunastoma dmuchanymi zjeżdżalniami, strefa tańca i wiele, wiele innych atrakcji!

A jakich? Tego dowiecie się na miejscu!
Impreza odbędzie się na Terenie Rekreacyjnym przy Strefie Sportu ul. Strażacka 121

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Współorganizatorem wydarzenia jest Urząd Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy

Wydarzenie bezpłatne. Wstęp wolny.