Dzień Dziecka w Redzie

📅 niedziela 03.06.2018
bezpłatne
Dzień Dziecka w Redzie

Wielkie święto dzieci zbliża się wielkimi krokami (stawianymi pewnie przez Wielką Stopę ;-), zatem śpieszymy z informacją, iż w niedzielne popołudnie – 3 czerwca 2018 – widzimy się w Rodzinnym Parku Miejskim nad rzeką!
Ekofestyn rozpoczyna się o godzinie 12:00.

Co w tym roku? Konkursy, animacje, zabawy i darmowe dmuchane miasteczko – to już tradycja.
Tym razem będziecie mogli też poznać od kuchni jak działa energia odnawialna, czy jabłko przewodzi prąd? A także wypróbować swoich sił na energorowerze, który posiada profesjonalny system monitorujący moc, wygenerowaną energię i czas. Będziemy między innymi pedałując zapalać żarówki!

W niedzielę będą w parku stacjonować również FoodTrucki – więc pełno super jedzonka! Omniomniom!
Będą czynne już od 10:00 – idealnie na późne śniadanie, do 20:00 – czyli kolacja też z głowy!

Przekonaliśmy Was? To do zobaczenia 3 czerwca w redzkim parku!

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

PS. Nie zabraknie też nagród!
I pamiętajcie Rodzina zawsze razem – wszystkie babcie, wujki, no i opiekunowie mile widziani, a najbardziej, oczywiście, dzieci!