Dzień Dziecka w Raju dla graczy

Woźna 10, Poznań
📅 sobota 04.06.2022
Dzień Dziecka w Raju dla graczy
Nie oszukujmy się. Wszyscy jesteśmy dziećmi.

Dla rodziców:

Plan jest taki: przychodzisz z dziećmi na tę imprezę. Twoje dzieci myślą, że to wszystko dla nich a tymczasem jest w tym też coś dla Ciebie.

Nie będę mówił o tym, że mamy gry dla dzieci, osobne stoły i świetne jedzenie dla najmłodszych. Nawet nie będę mówił o sesji RPG, na którą możesz zapisać swojego dzieciaka. Zamiast tego pozwól, że opowiem Ci, że mamy znakomitą kolekcję gier dla dorosłych (nie – nie chodzi o gry 18+, tylko takie normalne, które wymagają w pełni rozwiniętego mózgu), mam dobrą kawę i jedzenie (piętro niżej jest cukiernia) i mamy bardzo dużo miejsca. Więc wyślij to wydarzenie do swoich dzieciatych znajomych i wpadajcie.

Dla nie rodziców:

Nie masz dzieci? Nadal możesz przyjść. Każdy ma w sobie dziecko więc… ten dzień jest również dla Ciebie.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Zapisy: