Dzień Dziecka w Poznaniu

sobota 31.05.2014 do niedziela 01.06.2014

Dzień Dziecka w Poznaniu

Teatr Muzyczny w Poznaniu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w baśniowym Dniu Dziecka z Królewną Śnieżką i Siedmioma Krasnoludkami. Piękna słowno-baletowa inscenizacja baśni braci Grimm. Królewna Śnieżka zostaje wygnana przez zazdrosną macochę do lasu, gdzie znajduje chatkę, w której zapada w sen. Okazuje się, że mieszkańcami owej chatki jest siedmiu krasnoludków, z którymi Śnieżka postanawia zamieszkać.

Jednak zła macocha nie daje spokoju pięknej królewnie i w przebraniu babuni zjawia się w lesie, gdzie częstuje Śnieżkę zatrutym jabłkiem. Jakaż wielka rozpacz ogarnęła przyjaciół Śnieżki po powrocie z pracy, kiedy zobaczyli, że królewna nie żyje…. Ale oto zjawia się piękny królewicz, który swym pocałunkiem ożywia Śnieżkę. I jak to w bajkach bywa, żyli długo i szczęśliwie…

Właśnie w Dniu Dziecka będzie można spotkać we foyer postaci, które każdy młody widz może znać z najpiękniejszych bajek! Każdy będzie mógł poznać osobiście swojego ulubionego bohatera, uścisnąć mu dłoń oraz zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Nie zabraknie również gier i zabaw, w których będzie można wygrać m.in. książki, bilety do teatru oraz zaproszenia na prawdziwe włoskie lody! Atrakcje i nagrody przygotowane są razem z partnerami Dnia Dziecka: Lodziarnią I Love Galato, Kawiarnią Cafe Bebe oraz Manufakturą Słodyczy Karmelkowo, Wydawnictwem Ene Due Rabe.

Dla każdego uczestnika przewidywana jest również słodka niespodzianka…

Zachęcamy dzieci, by z tej okazji przebrały się za swoje ulubione bajkowe postaci, wówczas uda się wspólnymi siłami przeobrazić Teatr Muzyczny w ogród pełen bajek.

Zapraszamy! Przekonajcie się sami!

Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków – spektakle:
29 maj / 10.00 i 12.15
31 maj / 10.00 i 12.15 – Dzień Dziecka
01 czerwca / 10.00 i 12.15 – Dzień Dziecka

Bilety w cenie : 20-50 zł do nabycia w kasie Teatru (61 852 29 27) oraz na www.teatr-muzyczny.poznan.pl ,www.bilety24.pl.

Partnerzy : Miasto Dzieci, Lodziarnia I Love Gelato, Kawiarnia Cafe Bebe, Manufaktura słodyczy Karmelkowo, Wydawnictwem Ene Due Rabe.

 

"Słodkie upominki dla dzieci oraz nagrody ufundowane przez: Manufakturę Cukierków Karmelkowo, Lodziarnię I love Gelato oraz Cafe Bebe" 

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Dzień Dziecka w Poznaniu

Teatr Muzyczny

 - BAJKI -
"Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków"
"Kopciuszek"
"Pchła Szachrajka"
"Dziewczynka z zapałkami"
"Kot w butach"
"Sceny z życia smoków"

-MUSICALE DLA DZIECI-
"Ania z Zielonego Wzgórza"

Więcej

Adres:

61-894 Poznań
ul. Niezłomnych 1e


Kontakt:

(061) 852 17 86 ; (061) 852 17
info@teatr-muzyczny.poznan.pl
http://www.teatr-muzyczny.poznan.pl

ZOBACZ TAKŻE:patronat