Dzień Dziecka w OFF Piotrkowska Center

Łódź, ul. Piotrkowska 138/140 mapa

sobota 04.06.2016

Dzień Dziecka z OFF Piotrkowska Center - plakat

Wiemy jak ważny jest ruch i jak trudno najmłodszym usiedzieć w miejscu, dlatego w tym roku stawiamy na sport. Razem z Fundacja Marcina Gortata MG13 mierzymy wysoko i trafiamy do celu. Weźcie udział w konkursie rzutów do kosza i wygrajcie piłkę z podpisem Marcina Gortata! Liczne konkursy z nagrodami to nie jedyne powody do skakania z radości – na OFFie stanie wielka trampolina od SALTOS park trampolin ŁÓDŹ. Jeśli mało Wam ruchu, zapraszamy do biegania z Trucht.com – Centrum Endorfin i Fitbreak. Do tego zawody w minigolfa oraz pokazy capoeiry.

sobota, godz. 10.00

Biegać, skakać, latać, pływać,
W tańcu, w ruchu wypoczywać…

Zapnijcie pasy w fotelikach. Odpalamy Dzień Dziecka w OFF Piotrkowska Center!

Dla zrównoważenia aktywności fizycznych przygotowaliśmy sporą dawkę wysiłku intelektualnego i pole do popisania się kreatywnością. Convers Szkoła Języków Obcych wymyśli eksperymenty naukowo-językowe, na warsztaty ceramiczne zaprosi Indygo Pracownia Ceramiki, a do udziału w konkursie plastycznym pracownia OKO. Do tego czytamy! Szykujemy drugą edycję akcji „Cały OFF czyta dzieciom!” pod patronatem Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”.

To tylko część programu – na miejscu możecie liczyć  na kolejne atrakcje, przy których świetnie będą bawić się nie tylko najmłodsi, ale także ich opiekunowie. Zapraszamy całe rodziny!

Odwiedź wydarzenie na Facebooku

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie