Dzień Dziecka w Muzeum Zabawek i Zabawy

Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach mapa

środa 01.06.2016

Dzień dziecka w Muzeum Zabawek i Zabawy

Z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich najlepsze życzenia przesyła Muzeum Zabawek i Zabawy. Z tej okazji na gości będą czekały bębny, przypinki i zabawki okolicznościowe, zagadki i prezenty niespodzianki.

1 czerwca 2016 r. we środę dla dzieci Muzeum przygotowało wiele atrakcji. Dla wszystkich dzieci zwiedzanie muzeum od godz. 9.00 do 17.00 będzie bezpłatne

W tym dniu od godz. 10.00 do 16.00 na dziedzińcu muzealnym, będzie dostępnych kilka niecodziennych propozycji. Niespodzianki będą czekały na małych i dużych.

Goście muzeum będą mogli uczestniczyć w warsztatach bębniarskich, poznają technikę rytmicznego grania. Chętni wykonają własne przypinki. Powstaną indywidualne projekty, pracownicy muzeum pomogą uwiecznić je w formie okolicznościowej pamiątki. Także w tym dniu na dziedzińcu dostępne będą warsztaty wykonywania własnych zabawek. Podczas zajęć z instruktorem dzieci stworzą magiczne papierowe klocki i kwiaty lotosu wykonane z serwetek. Nie zabraknie też gier i zabaw dawnych, które kojarzą się z Muzeum Zabawek i Zabawy. Szczudła, serso i cymbergaj nie są już obce gościom muzeum, ale te zabawy mimo swojego wieku w dalszym ciągu cieszą się zainteresowaniem.

Dla wszystkich przygotowano drobne upominki oraz coś słodkiego. Dodatkowe nagrody będzie można zdobyć odpowiadając na zagadki o zabawkach i muzeum.

Wszystkie atrakcje w tym dniu czerwca dla dzieci jest bezpłatne.

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach - atrakcje dla dzieci Kielce

Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach

Jesteśmy największym i najstarszym muzeum zabawek w Polsce. Na 631 m kwadratowych powierzchni wystawienniczej prezentujemy kilka tysięcy eksponatów. Zwiedzający mogą obejrzeć kilkanaście wystaw, m.in. zabawki historyczne i ludowe, modele samochodów, samolotów, statków, kolejkę elektryczną. Dokładamy wszelkich …

Więcej

Adres:

25-367 Kielce
Plac Wolności 2Kontakt:

41 34 33 700
poczta@muzeumzabawek.eu
http://www.muzeumzabawek.eu
facebook

ZOBACZ TAKŻE:Dzień Dzieckazabawki