Dzień Dziecka w Mediatece w Sosnowcu

Kościelna 11 mapa

czwartek 01.06.2023

Dzień Dziecka w Mediatece w Sosnowcu

Już w czwartek 1 czerwca 2023 w godz. 14.00-17.00 Świat Nauki i Fantazji Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11 w Sosnowcu) serdecznie zaprasza wszystkie dzieci – małe i duże – do udziału w specjalnie przygotowanych zabawach i zajęciach animacyjnych „Dzień Dziecka w Mediatece”. W programie m.in.: tańce-połamańce, pokaz robotów, skręcanie baloników, zdobienie rąk tatuażami, układanie klocków konstrukcyjnych, łamańce językowe i wiele innych. Udział w zabawach jest bezpłatny i nie wymaga zapisów. Spędźcie z nami ten wyjątkowy dzień!

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).

Zobacz miejsce wydarzenia

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:Dzień Dzieckazabawa