Dzień Dziecka w Małej Kamienicy!

al. Solidarności 93, Warszawa mapa

sobota 04.06.2016 do niedziela 05.06.2016

Czerwiec 2016 w Małej Kamienicy rozpoczniemy od obchodów związanych z Dniem Dziecka. Teatr Kamienica z okazji święta wszystkich maluchów przygotował wyjątkowe spektakle na 1, 4 oraz 5 czerwca, a także małą niespodziankę w postaci kolorowanki
z bohaterami z bajkowych spektakli.

Świętowanie Dnia Dziecka rozpoczniemy 1 czerwca o godz. 9:00 spektaklem „Tytus, Romek i A’tomek, czyli jak zostać artystą”. Najzabawniejszy szympans świata zabierze poszukiwaczy przygód w zwariowaną podróż pełną niebezpieczeństw, zabawy i śmiechu. Przejażdżka wannolotem, gangsterska przygoda i sztuka przez duże „S” – oto co was czeka. Przedstawienie kierowane jest do dzieci w wieku 6-11 lat.

Nieco młodszych widzów (dzieci w wieku 3-7 lat) zapraszamy na wspólne świętowanie Dnia Dziecka w weekend (4 i 5 czerwca). Muzyczno-teatralny duet JaHa wprowadzi dzieci w świat bajki i teatru prezentując dwa spektakle z cyklu „Bajki – twórcze spotkania z wyobraźnią”: „Jaś i Małgosia” oraz „Calineczka”.

4 czerwca o godz. 12:00 odbędzie się spektakl „Jaś i Małgosia”. Mali widzowie pomogą Jasiowi i Małgosi znaleźć drogę do domu i wraz z nimi przeżyją niesamowitą przygodę
w leśnej krainie. Spotkanie z bohaterami baśni nauczy dzieci jak przezwyciężyć własne strachy i przekona, że zawsze warto wierzyć w siebie, rodzicom zaś pokaże jak można rozmawiać z dzieckiem na temat jego lęków.

5 czerwca o godz. 12:00 odbędzie się spektakl „Calineczka”. Podczas spektaklu dzieci będą miały okazję poznać dziewczynkę nie większą niż cal, która nie boi się marzyć! Wraz z nią przeżyją niesamowite przygody oraz dowiedzą się, dlaczego tak ważne jest by akceptować siebie i innych takimi, jakimi są.

Aby Dzień Dziecka w Małej Kamienicy był jeszcze bardziej wyjątkowy, każdy z naszych małych gości w dniach 1, 4 i 5 czerwca otrzyma upominek od Małej Kamienicy – kolorowankę z bohaterami z bajkowych spektakli.

Po spektaklach w weekend warto zajrzeć do teatralnej restauracji – Nasza Warszawa.
W menu nie zabraknie ciekawych i smacznych propozycji obiadowych dla dzieci i dorosłych.

Więcej informacji na temat spektakli pod adresem: http://teatrkamienica.pl/pl/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Kamienica w Warszawie. Teatr Emilia Kamińskiego spektakle dla dzieci i dorosłych

Teatr Kamienica

Kultura. Teatr. Miejsce. Kamienica, w której czuć jeszcze klimat secesyjnej Warszawy. Wspaniała sztuka w niespotykanym wydaniu. Prywatny teatr dramatyczny w Warszawie, założony i prowadzony przez Emiliana Kamińskiego.

Więcej

Adres:

Al. Solidarności 93,
00-144 Warszawa


Kontakt:

22 624 01 99
bilety@teatrkamienica.pl
http://teatrkamienica.pl

ZOBACZ TAKŻE:Dzień Dzieckateatr