Dzień Dziecka w Małej Kamienicy!

al. Solidarności 93, Warszawa
🗺 mapa
📅 sobota 04.06.2016 do niedziela 05.06.2016
Teatr Kamienica w Warszawie. Teatr Emilia Kamińskiego spektakle dla dzieci i dorosłych
Świętowanie Dnia Dziecka rozpoczniemy 1 czerwca o godz. 9:00 spektaklem „Tytus, Romek i A’tomek, czyli jak zostać artystą”. Najzabawniejszy szympans świata zabierze poszukiwaczy przygód w zwariowaną podróż pełną niebezpieczeństw, zabawy i śmiechu. Przejażdżka wannolotem, gangsterska przygoda i sztuka przez duże „S” – oto co was czeka. Przedstawienie kierowane jest do dzieci w wieku 6-11 lat.

Nieco młodszych widzów (dzieci w wieku 3-7 lat) zapraszamy na wspólne świętowanie Dnia Dziecka w weekend (4 i 5 czerwca). Muzyczno-teatralny duet JaHa wprowadzi dzieci w świat bajki i teatru prezentując dwa spektakle z cyklu „Bajki – twórcze spotkania z wyobraźnią”: „Jaś i Małgosia” oraz „Calineczka”.

4 czerwca o godz. 12:00 odbędzie się spektakl „Jaś i Małgosia”. Mali widzowie pomogą Jasiowi i Małgosi znaleźć drogę do domu i wraz z nimi przeżyją niesamowitą przygodę
w leśnej krainie. Spotkanie z bohaterami baśni nauczy dzieci jak przezwyciężyć własne strachy i przekona, że zawsze warto wierzyć w siebie, rodzicom zaś pokaże jak można rozmawiać z dzieckiem na temat jego lęków.

5 czerwca o godz. 12:00 odbędzie się spektakl „Calineczka”. Podczas spektaklu dzieci będą miały okazję poznać dziewczynkę nie większą niż cal, która nie boi się marzyć! Wraz z nią przeżyją niesamowite przygody oraz dowiedzą się, dlaczego tak ważne jest by akceptować siebie i innych takimi, jakimi są.

Aby Dzień Dziecka w Małej Kamienicy był jeszcze bardziej wyjątkowy, każdy z naszych małych gości w dniach 1, 4 i 5 czerwca otrzyma upominek od Małej Kamienicy – kolorowankę z bohaterami z bajkowych spektakli.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Po spektaklach w weekend warto zajrzeć do teatralnej restauracji – Nasza Warszawa.
W menu nie zabraknie ciekawych i smacznych propozycji obiadowych dla dzieci i dorosłych.

Więcej informacji na temat spektakli pod adresem: http://teatrkamienica.pl/pl/

861 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent