Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
Weleda
Weleda Baby

Dzień Dziecka w Krakowie

📅 wtorek 01.06.2010
Dzień Dziecka w Krakowie
Dla najmłodszych – od 1,5 roczku do 3,5 lat – mamy zajęcia pełne twórczej zabawy, ruchu, wesołych harców z mamą, tatą, opiekunką a po nich kolorowy, balonowy bal!

Zapraszamy od 10:30 do 12:30, dla dzieci zapewniamy soczki i biszkopty, cena: 29zł/dziecko

Dla starszych – od 4 do 9 roku – odbędą się:

– 16:00 – 16:45 – spotkanie z Setem – pięknym i mądrym psem rasy golden retriever i jego panią, którzy poprzez zabawę oswoją nas ze światem psich emocji;

– 17:00 – 19:00 – Chciałbyś na własnej skórze przekonać się, jak to naprawdę bywa w bajkach? Dowiedzieć się, jak ciężko oddzielić mak od piasku czy zmieścić na nóżkę złoty pantofelek? Wpadnij do Sztamki i wyruszmy razem w niezwykłą podróż do baśniowego świata. Zabawowy pociąg zabierze nas w odwiedziny do bajkowych ulubieńców. Może zostaniesz Królową bajkowej krainy albo właśnie Tobie uda się zbudzić ze stuletniego snu Śpiącą Królewnę? Nie pozwól by ktoś sprzątnął Ci bajkowy bilet sprzed nosa. Tylko dzięki tej podróży zatańczysz z czarodziejską miotłą, spróbujesz swoich sił w wyścigach krasnoludków oraz będziesz miał szansę wygrać konkurs muzyczny Śnieżki. Nie zabraknie pląsów i podskoków z Tygryskiem oraz główkowania nad zagadkami Mądrej Sowy. Na nasze odwiedziny czekają także Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Kłapouchy i inni przyjaciele ze Stumilowego Lasu. Teatralną ucztę zgotuje grupa PIEKARNIK (w składzie lalkowym) grając spektakl pt. "Kopciuszek".

– 19:00 – 19:45 – Sztamkowa dyskoteka dla najwytrwalszych, zapalonych tancerek i tancerzy

Dla dzieci zapewniamy soczki i ciasteczka, koszt: zajęcia z psem: 25zł; Bajkowa podróż + dyskoteka: 35zł; całość: 50zł/dziecko (brat, siostra: 40zł)

Zapisy przyjmujemy do 31.05 do 19:00 w Sztamce, mailowo: sztamka@sztamka.pl lub telefonicznie: 530 71 73 46

Ze względu na gabaryty sali liczba miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy!

620 ocen
4.98
dodaj ocenę
×