Dzień Dziecka w IMCE!

ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa mapa

niedziela 05.06.2016

35 zł

Momotaro_f Teatr Imka Dzień Dziecka 2016 spektakl dla dzieci

„Momotaro” to niezwykle zabawna i inteligentna sztuka familijna dla dzieci i ich rodziców, oparta na pastiszu kultury japońskiej, w której każdy odnajdzie coś dla siebie. Bajka na deskach Teatru IMKA 5 czerwca!

Spektakl opowiada historię przygód dzielnego chłopca Momotaro, który aby odczarować zaklęcie rzucone na rodziców przez złego demona Kudayasi musi zdobyć cudowną wodę z Góry Fuji. Momotaro wyrusza w podróż pełną przygód i czyhających na niego niebezpieczeństw. Spotyka też przyjaciół, którzy pomogą mu w trudnych sytuacjach. W spektaklu wykorzystano elementy Teatru Cieni, origami, japońskiej kaligrafii oraz wschodnich sztuk walk. Widzowie mogą podziwiać m. in. imponujące akrobacje nawiązujące do aikido. Także malownicza scenografia oraz kostiumy sprzyjają poznaniu tradycji Japonii. Całość łączą niezwykle melodyjne i dowcipne piosenki, które w trakcie przedstawienia mogą śpiewać także widzowie.

Spektakl powstał na kanwie czterech starojapońskich baśni: „Małpa i Wąż”, „Grota Bogini”, „Góra Fuji” oraz „Momotaro”.

REPERTUAR CZERWIEC:

2016-06-05 13:00 Momotaro

2016-06-05 16:00 Momotaro

Bilety: 35 zł

Teatr IMKA

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

tel. (+48) 22 339 05 21/22

www.teatr-imka.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr-IMKA

Teatr IMKA

Scena przy pl. Trzech Krzyży w Warszawie od ponad pięciu lat należy do grona najodważniejszych teatrów w Polsce. Jesteśmy teatrem młodym, zaangażowanym, posługującym się ciekawym …

Więcej

Adres:

ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa
Kontakt:

22 339 05 20
rezerwacja@teatr-imka.pl
http://www.teatr-imka.pl

 
ZOBACZ TAKŻE:Dzień Dzieckateatr