Dzień Dziecka w Hulakula

📅 niedziela 30.05.2021
🎫 49zł
Dzień Dziecka w Hulakula
W niedzielę 30 maja zapraszamy wszystkie dzieci na ich święto!

Cała Hulakula zostanie wypełniona atrakcjami dla dzieci! To dzień specjalnie dla naszych najmłodszych gości! Oprócz otwartego wejścia na plac zabaw LICZNE ATRAKCJE :

– pokaz i warsztaty kulinarne z Pauliną Foremny – finalistką programu Master Chef Junior

– warsztaty dubbingowe z Magdą Wasylik – głosu znanego z Krainy Lodu, Świnki Peppy, Trolli i wielu innych – – – – bajkowe hity w wykonaniu Kuby Jurzyka

– występ najmłodszego DJ w Polsce – DJ Xaviera

– gra przygodowa z Hulakami

Wydarzenie poprowadzi Julka Wróblewska!

I najważniejsze! Każdy bilet zostanie przeliczony na atrakcje w Hulakula, z których skorzystają podopieczni Fundacji ART

Wsparcie zostanie przekazane dzieciom doświadczającym kryzysów zarówno w funkcjonowaniu osobistym jak i społecznym, zagrożonych przemocą.

Kupując bilet na Dzień Dziecka dajesz możliwość na beztroską zabawę podopiecznym Fundacji ART.

Uważamy, iż każde dziecko zasługuje na radość i zabawę.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Otwarcie centrum: 12.00

Początek atrakcji: 12.30

Zakończenie wydarzenia: 18.00

Bilet dziecko: 49 PLN Bilet opiekun: 10 PLN – do każdego biletu dla dziecka obowiązkowy bilet dla opiekuna! Ilość biletów mocno ograniczona.

BILET DZIECKO: https://rezerwacje.hulakula.com.pl/new/28/323

BILET OPIEKUN: https://rezerwacje.hulakula.com.pl/new/28/324

Do zobaczenia w Hulakula!