Zbliża się święto najmłodszych. Jak spędzić Dzień Dziecka w stolicy?

📅 niedziela 02.06.2019
Zbliża się święto najmłodszych. Jak spędzić Dzień Dziecka w stolicy?
Wielkimi krokami zbliża się jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku – ich święto. To świetna okazja, aby spędzić czas całą rodziną, tym bardziej, że tegoroczny Dzień Dziecka przypada w weekend. Warto skorzystać z darmowych atrakcji, które specjalnie na tę okoliczność przygotowało największe centrum rozrywki w Warszawie, Hulakula. W niedzielę, 2 czerwca przez cały dzień będzie można m.in. wziąć udział w warsztatach kreatywnych, spotkać się z bajkowymi postaciami oraz uczestniczyć w koncercie zespołu My3.

Huczne świętowanie Dnia Dziecka w Hulakula to już tradycja. Z roku na rok na najmłodszych czekają coraz ciekawsze atrakcje. Także tym razem, jedno z największych centrów rozrywki w Warszawie przy współpracy z Burmistrzem Dzielnicy Praga Północ, przewidziało program, który zainteresuje dzieci w każdym wieku. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca (niedziela) i będzie w pełni darmowe.

– Planując świętowanie Dnia Dziecka postanowiliśmy w pełni wykorzystać możliwości Letniej Strefy Hulakula. 2 czerwca oddamy ją niemal całkowicie najmłodszym: zaaranżujemy kąciki zabaw, dostępny będzie ogromny dmuchaniec, odbędzie się także bańkowe show, które jest uwielbiane przez maluchy. Zaprosiliśmy gości specjalnych, czyli znane i lubiane bajkowe postacie. Szeroki wachlarz atrakcji sprawi, że każde dziecko będzie mogło spędzić swoje święto aktywnie, nie narzekając na nudę – mówi Ewelina Tomasiuk, koordynator placów zabaw w największym centrum rozrywki w Warszawie, Hulakula.

Podczas wydarzenia odbędą się warsztaty kreatywne, a także warsztaty kulinarne, które poprowadzi najmłodszy uczestnik „Masterchefa” – Bartosz Adamski. Zdradzi on tajniki nowatorskiej kuchni molekularnej oraz zaprezentuje najbardziej widowiskowe techniki przygotowania tego rodzaju potraw. Przez cały dzień będzie także dostępna strefa zabaw by Klocki Blocki oraz strefa kreatywna Play-Doh. Wydarzenie uświetni koncert polskiego zespołu My3, w skład którego wchodzą 3 dziewczyny: Natka, Julka i Gefi. Ich energetyczne propozycje muzyczne, takie jak „Szkolna sympatia”, „Mammaje” czy „Pidżama party” od kilku lat cieszą się niezmienną popularnością, a teledyski mają po kilka milionów wyświetleń.

Występ trio My3 to gwóźdź programu Dnia Dziecka. Wiemy, że jest to zespół uwielbiany przez dzieci, dlatego chcemy dać młodym fanom możliwość spotkania twarzą w twarz z ich idolkami. Wkrótce w naszych mediach społecznościowych ogłosimy konkurs, w którym będzie możliwość wygrania spotkania z Natką, Julką i Gefi  – dodaje Ewelina Tomasiuk.

W tym roku po raz pierwszy na wydarzeniu będzie obecna Fundacja Viva!, która przy współpracy ze Schroniskiem w Korabiewicach opowie o działalności fundacji, adopcji zwierząt oraz poprowadzi darmowe warsztaty z wykonywania szarpaków dla psów.

Dzień Dziecka w Hulakula przy ul. Jagiellońskiej 82B w Warszawie obędzie się w niedzielę, 2 czerwca. Rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa przez cały dzień. Koncert zespołu My3 zaplanowano na

godzinę 18:00. Atrakcje oraz strefy partnerów będą dostępne przez cały czas trwania wydarzenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Organizator: Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
Patronat: Radio ESKA, Super Express, Portal Rodzinny BabyGo, CzasDzieci.pl, MiastoDzieci.pl – inspiracje dla rodziców i dzieci, Victor Junior, Magazyn Kumpel, National Geographic Kids, TVP ABC
Partnerzy: Komitet Ochrony Praw Dziecka, Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! i Schronisko w Korabiewicach Viva, Hasbro Polska, Klocki Blocki

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul Jagiellońska 82b, Warszawa