Dzień Dziecka w Hulakula

Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta, Jagiellońska, Warszawa,
📅 czwartek 01.06.2017
Dzień DZiecka w Hula Kula

Pierwszy dzień czerwca to data na którą z wytęsknieniem czekają wszystkie dzieci, zaś dorośli prześcigają się w pomysłach jak zorganizować idealny Dzień Dziecka.

Podpowiadamy – najlepiej w Hulakula!

Zadaszony plac zabaw, szkółka bilardowa, kręgle, a od niedawna także ogródek letni z nowoczesnymi zjeżdżalniami, huśtawkami, mini boiskiem, trampoliną i innymi zabawkami – to tylko część atrakcji które oferuje Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta.

A już 1 czerwca, w Dzień Dziecka, na najmłodszych gości czekać będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji!

Rozgrywki sportowe, zumba dla dzieci, skręcanie baloników, malowanie buziek, zabawy taneczne z bohaterami bajek dla dzieci (odwiedzi nas m.in. Minionek!), konkursy z nagrodami i liczne zabawy sportowe na świeżym powietrzu.

Głównym punktem wydarzenia będzie pokaz mody dziecięcej polskiej marki IziKids – producenta stawiającego na ponadprzeciętną jakość wykonania i materiałów! Modne ubranka dla dzieci powstają wyłącznie z dzianin z polskich fabryk, które produkują je zgodnie z najnowszymi normami i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym antyalergiczny.

Ale to nie koniec atrakcji! Tuż po pokazie mody, odbędzie się koncert absolwentów szkoły muzycznej, którzy zaśpiewają piosenki z bajek Disneya!

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Imprezę poprowadzi aktor: Rafał Baszczyński.

Tego dnia wszystkie animacje w tym, zabawa na placu zabaw w ogródku letnim, będą bezpłatne! Ponadto, na gości czekać będzie specjalna promocja na kręgle i zadaszony plac zabaw -50%!

1 czerwca 2017 (czwartek)
Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B Warszawa