Dzień Dziecka w Galerii Młociny potrwa 2 dni – w doborowym  towarzystwie Kici Koci
UD

Dzień Dziecka w Galerii Młociny potrwa 2 dni – w doborowym towarzystwie Kici Koci

Galeria Młociny, Zgrupowania AK "Kampinos", Warszawa
🗺 mapa
📅 niedziela 16.06.2024 do sobota 01.06.2024
Galeria Młociny
Już 31 maja i 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, Galerię Młociny odwiedzi Kicia Kocia wraz ze swoim bratem Nunusiem. Wszyscy mali i duzi fani popularnej serii edukacyjnych książek – a od niedawna także filmów animowanych – będą mogli wziąć udział w grach i kreatywnych warsztatach, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z ulubionymi kocimi bohaterami. Do tego czekają konkursy z nagrodami oraz… kolorowa wata cukrowa dla każdego dziecka.

Podczas tych wyjątkowych dwóch dni, warszawskie centrum handlowe na Bielanach stanie się areną dziecięcych atrakcji, które zapewnią mnóstwo uśmiechu na twarzach najmłodszych gości. Galeria Młociny tego dnia zostanie podzielona na kilka stref tematycznych, które nawiązują do niezwykłych przygód Kici Koci i jej brata Nunusia.

Kicia Kocia w Galerii Młociny

Podczas tego dwudniowego wydarzenia nie zabraknie samej Kici Koci. Bohaterka kultowej serii książek pojawi się w towarzystwie swojego młodszego brata – Nunusia. W strefie fotograficznej będzie można „przybić piątkę” i wykonać pamiątkowe zdjęcia z kocim rodzeństwem.

W urządzonym na wzór pokoiku kotki, dzieci posłuchają historii głównej bohaterki i jej przyjaciół, opowiedzianych przez animatorkę. To świetna okazja do nadrobienia lekturowych zaległości o przygodach kociej rodziny.

Dobra zabawa na Dzień Dziecka

Spotkania upłyną też pod znakiem zabawy. W strefie animacji dzieci spróbują swoich sił w grach i zabawach ruchowych, rozwijając jednocześnie koncentrację i pamięć. Biorąc udział w konkurencjach otrzymają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród, m.in. maskotek, gier, a także książek z serii Kicia Kocia. Do wspólnej zabawy zachęci też strefa kreatywna, gdzie wyobraźnię pobudzą ogromna kolorowanka i zajęcia plastyczne.

Co więcej, na terenie Galerii Młociny pojawi się kolorowy plac zabaw dla najmłodszych. Cała rozrywka będzie odbywać się pod czujnym okiem animatora. Nie zabraknie również stanowiska do malowania twarzy i wykonywania brokatowych tatuaży, a na wszystkich radosnych kocich przyjaciół czekać będzie bezpłatna wata cukrowa bez limitu.

 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 31 maja i 1 czerwca, w godzinach 12:00 – 18:00 w centrum handlowym Galeria Młociny. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

719 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent