Dzień Dziecka w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice mapa

sobota 04.06.2016

Wstęp wolny

krakow dzien dziecka

Mini turnieje gier planszowych, zajęcia sportowe, gry i zabawy, a także zajęcia plastyczne – te i inne aktywności czekać będą na najmłodszych i ich rodziców już w najbliższą sobotę w Galerii Bronowice.

Wszystkie atrakcje, które odbędą się w ramach Dnia Dziecka, są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rezerwacji miejsc!

Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych, odwiedzających Galerię Bronowice w dniu 4 czerwca w godz. 12.00 – 19.00, moc atrakcji. W ramach Dnia Dziecka w centrum handlowym pojawi się Imagilandia – wielkoformatowa gra planszowa z elementami gimnastyki ogólnorozwojowej. Dzieci wcielą się w skrzaty i elfy, które muszą ochronić swoją krainę i przegonić zamieszkałego w niej smoka. Nie zabraknie mini turniejów gier planszowych. W rozgrywkach mogą wziąć udział zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze. Turnieje odbywać się będą w sklepie Joker na poziomie +1, a także na kładce pomiędzy sklepem, a salonem Inter Sport.

To nie koniec sportowej rywalizacji!

Miłośnicy aktywnego trybu życia będą mogli podjąć wyzwanie i wziąć udział m.in.: w zabawach z piłkami, siatkarskiej rozgrzewce czy ćwiczeniach koordynująco-stabilizacyjnych. Sportowe zmagania uzupełni piłkarski konkurs z użyciem radaru oraz odbicia piłki nad głową i żonglerka. Nie zabraknie tenisa stołowego oraz gier i zabaw ruchowych. Zajęcia mają na celu zachęcenie dzieci do szeroko pojętej aktywności fizycznej, która jest bardzo ważnym elementem w prawidłowym funkcjonowaniu i rozwoju młodego organizmu.

Organizatorzy przygotowali również dla najmłodszych moc atrakcji artystycznych. W ramach zajęć plastycznych dzieci wykonają wspólny papierowy łańcuch czy mapę dziecięcego świata. Ponadto każdy chętny będzie mógł stworzyć rzeźbę z masy solnej, ułożyć origami, namalować portret rodzinny czy pomalować twarz.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców w najbliższą sobotę, 4 czerwca, do Galerii Bronowice. To właśnie tu, w ramach Dnia Dziecka, na najmłodszych czekać będzie moc atrakcji sportowych i artystycznych. Mamy nadzieję, że różnorodność zaproponowanych przez nas zajęć znajdzie uznanie w oczach rodziców i ich pociech. Z pewnością każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

Wszystkie atrakcje w Galerii Bronowice są bezpłatne! Serdecznie zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie