Dzień Dziecka w Fundacji Gajusz

niedziela 01.06.2014

Dzień Dziecka w Fundacji Gajusz

Wielkimi krokami zbliża się dzień niezwykły i wyjątkowy. Dla każdego małego i dużego dziecka. Dzień, który w wyjątkowej atmosferze spędzamy z naszymi rodzicami albo ukochanymi pociechami. Nie zdajemy sobie sprawy, że ten dzień niektórym mija w rytmie wyznaczanym przez aparaturę medyczną i ma gorzki smak tabletek. Dzień Dziecka w Hospicjum czasami jest pierwszy, czasem ostatni.
Dlatego, Fundacja Gajusz chce, aby 1 czerwca jej podopieczni też mieli swoje święto. Chcemy przypomnieć dzieciom, że są dziećmi, a nie tylko pacjentami.

1.06.14, niedziela

Dzień Dziecka w Fundacji Gajusz 

Wielkimi krokami zbliża się dzień niezwykły i wyjątkowy. Dla każdego małego i dużego dziecka. Dzień, który w wyjątkowej atmosferze spędzamy z naszymi rodzicami albo ukochanymi pociechami. W blasku roześmianych twarzy, jedząc ulubione ciasto, ciesząc się z otrzymanego prezentu, wypełnieni poczuciem wyjątkowości chwili i przepełnieni miłością do najbliższych. Chcemy, żeby ten moment trwał wiecznie. Nie zdajemy sobie sprawy, że ten dzień niektórym mija w rytmie wyznaczanym przez aparaturę medyczną i ma gorzki smak tabletek. Dzień Dziecka w Hospicjum czasami jest pierwszy, czasem ostatni.

Dlatego, Fundacja Gajusz chce, aby 1 czerwca jej podopieczni też mieli swoje święto, aby wszyscy uśmiechali się od ucha do ucha. Chcemy przypomnieć dzieciom, że są dziećmi, a nie tylko pacjentami.

http://issuu.com/fundacjagajusz/docs/dzie___dziecka

Ty również możesz pomóc, wystarczy kliknąć i zorganizować z nami Dzień Dziecka w Hospicjum Stacjonarnym Fundacji Gajusz. Przypomnij dzieciom, że są dziećmi!!

http://dzieckadom.com/platnosci2.html

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
fundacja gajusz logo

Fundacja Gajusz

Fundacja GAJUSZ to łódzka organizacja pozarządowa, która już od 15 lat pomaga przewlekle i nieuleczalnie chorym dzieciom oraz ich rodzinom. Poza opieką nad pacjentami oddziału onkohematologii Szpitala Klinicznego nr 4 im. Marii Konopnickiej, od 8 …

Więcej

Adres:

Łódź, ul. Jarosława Dąbrowskiego 87

Kontakt:

+48 42 631 00 41
http://htp://www.gajusz.org.pl
facebook