Dzień dziecka w Bodo trwa 7 dni! Superagentka oraz Duża ryba i begonia

📅 piątek 01.06.2018 do czwartek 07.06.2018
14 złotych
Dzień dziecka w Bodo trwa 7 dni! Superagentka oraz Duża ryba i begonia

Z okazji Dnia Dziecka, najmłodsi kinomani do 7 czerwca będą mogli wejść za 14 złotych na filmy „Superagentka” oraz „Duża ryba i begonia”.

Repertuar kina BODO od 1 do 7 czerwca 2018 roku

Piątek 1.06.2018
13:30 Duża ryba i begonia (Dubbing)
15:20 Superagentka (Dubbing)

Sobota 2.06.2018
13:00 Superagentka (Dubbing)

Niedziela 3.06.2018
13:30 Duża ryba i begonia (Dubbing)

Poniedziałek 4.06.2018
13:40 Superagentka (Dubbing)
17:00 Duża ryba i begonia (Napisy)

Wtorek 5.06.2018
13:10 Superagentka (Dubbing)
17:10 Duża ryba i begonia (Napisy)

Czwartek 7.06.2018
16:00 Duża ryba i begonia (Dubbing)

Superagentka (NABOspionen)
Reżyseria: Karla von Bengtson
Produkcja: Dania (2017)
Gatunek: animacja, familijny
Czas: 77′

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

10-letnia Agathe-Christine będzie detektywem. Już teraz chce rozwiązywać zagadki. Czas na pierwszą „prawdziwą” sprawę. Złapanie tajemniczego złodzieja z osiedlowego sklepu to tylko kwestia czasu.

Spódnica, marynarka, krawat, kapelusz z szerokim rondem – od razu widać, że Agathe-Christine jest detektywem. Gdy przeprowadza się z rodziną do nowego miasta, natychmiast zakłada biuro detektywistyczne, a w lokalnym sklepiku dostaje pierwsze prawdziwe zlecenie: ma siedem dni na odkrycie, kto dokonuje drobnych kradzieży. Od razu ma podejrzanego! Jest pewna, że to Vincent – wiecznie naburmuszony i tajemniczy chłopiec z sąsiedztwa. Ale czasem pozory mylą, a pierwszy trop nie musi być tym właściwym. Czy detektywistyczna zagadka może być okazją do zdobycia prawdziwego przyjaciela?

Duża ryba i begonia (Da Hai)
Reżyseria: Xuan Liang, Chun Zhang
Produkcja: Chiny (2016)
Gatunek: animacja, fantasy, przygodowy
Czas: 103′

Chun żyje w mistycznej krainie zamieszkałej przez magiczne istoty. Gdy kończy szesnaście lat zostaje przeniesiona do świata ludzi, gdzie pod postacią czerwonego delfina musi spędzić siedem dni. Nowa rzeczywistość okazuje się pełna niebezpieczeństw. Od śmierci ratuje ją młody chłopak, który niestety sam traci życie. Chun za wszelka cenę postanawia przywrócić chłopca do świata żywych.