Dzień Dziecka na Widzewie

wtorek 01.06.2010

Z okazji Dnia Dziecka na głównej płycie stadionu Widzewa odbędą się zawody sportowe dla najmłodszych pod hasłem „Olimpiada przedszkolaków”. Weźmie w nich udział około 200 maluchów z przedszkoli z Łodzi i okolic. Drużyny najmłodszych zmierzą się w wyścigach i rozegrają turniej piłki nożnej „Widzuś Cup” na głównym boisku. Na uczestników będą czekały medale i specjalne nagrody. Tegoroczny Dzień Dziecka organizowany jest w ramach obchodów jubileuszu stulecia Widzewa Łódź.

1 czerwca od godz. 10.00:

Olimpiada przedszkolaków na Widzewie

Z okazji jubileuszowego Dnia Dziecka na głównej płycie stadionu Widzewa odbędą się zawody sportowe dla najmłodszych pod hasłem „Olimpiada przedszkolaków”. Weźmie w nich udział około 200 maluchów z przedszkoli z Łodzi i okolic. Drużyny najmłodszych zmierzą się w wyścigach i rozegrają turniej piłki nożnej „Widzuś Cup” na głównym boisku. Na uczestników będą czekały medale i specjalne nagrody. Tegoroczny Dzień Dziecka organizowany jest w ramach obchodów jubileuszu stulecia Widzewa Łódź. 
 
– W tym wyjątkowym dniu chcemy zorganizować dla najmłodszych wiele atrakcji, które pokażą, że sport to nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim doskonała zabawa. Na naszym stadionie odbędą się swoiste igrzyska dla maluchów, w których każdy przedszkolak będzie mógł poznać zasady gry zespołowej oraz radości z kibicowania. Szczególnie ciekawie zapowiada się turniej piłki nożnej „Widzuś Cup”. Być może wśród tych dzieci ukryte są talenty piłkarskie na miarę wielkich gwiazd Widzewa, których było naprawdę wiele w 100-letniej historii naszego klubu. Olimpiada jest prezentem dla naszych najmłodszych Widzewiaków. Z pewnością będzie to święto pełne zabawy, śmiechu i radości. Zapraszamy na nasz stadion także wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby kibicować najmłodszym sportowcom w dniu ich święta – komentuje Grzegorz Bakalarczyk, prezes Fundacji Widzew Łódź Akademia Futbolu. 

Turniej dla przedszkolaków odbędzie się 1 czerwca od godz. 10.00. Organizatorami imprezy jest KS Widzew Łódź oraz Fundacja Widzew Łódź Akademia Futbolu. Partnerami jubileuszowego Dnia Dziecka na stadionie Widzewa jest Miasto Łódź i Województwo Łódzkie. Patronami medialnymi 100-lecia Widzewa Łódź są Radio ESKA, mmlodz.pl i Magazyn Futbol. 

www.widzew.pl

{{moduly ntltresc}} 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zimowa wyprzedaż w 5.10.15.

Zobacz także