Dzień Dziecka na wadowickim rynku!

Rynek w Wadowicach
📅 środa 01.06.2016
Dzień Dziecka na rynku w Wadowicach
Podczas obchodów Dnia Dziecka (1 czerwca) wadowicki rynek zamieni się w magiczną wioskę, gdzie najmłodsi będą mogli bawić się od 15:00 – 20:00, korzystając do woli z dmuchańców czy dużego basenu z kulami wodnymi.  Nie zabraknie również warsztatów z robotyki, kącika artystycznego, bajkowego malowania twarzy oraz wielkiego budowania z drewnianych kloców. Oprócz tego przez cały  czas dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie z Olafem, Myszką Miki, Myszką Minnie oraz Minionkiem.  Całemu wydarzeniu będą towarzyszyć  także konkursy z nagrodami.

Oprócz tego w programie:

14:00 – 15:00 Czytanie bajek w gabinecie Burmistrza z Joanną Olech
16.00 – 19.30 – FABRYKA SMYKA – Animacje w ogrodzonej strefie – zabawy ruchowe dla dzieci w wieku 6-12 lat, Formma Gym.
16.30 – 17.00 – ANIMACJE TANECZNE – Pokaz tanecznej grupy dziecięcej i animacje taneczne dla wszystkich dzieci, Formma Gym.
17.00 – 17.30 – ZUMBA dla dzieci i dorosłych, Formma Gym.

17:00 – 18:45 – Seans z niespodziankami „Dzielny kogut Maniek”, Kino „CENTRUM”. Bilety 13 zł ulgowy, 16 zł normalny.
18.30 – 19.00 – CROSS TRAINING dla dzieci i dorosłych, Formma Gym.
19.00 – 19.30 – POKAZY SZTUK WALKI – Pokazy profesjonalnych trenerów i zawodników – z komentarzem dotyczącym dobroczynnego wpływu sportu na rozwój dzieci i młodzieży, Formma Gym.
19.30 – 20.00 – SAMOOBRONA – Trening pokazowy – podstawowe techniki i sposoby unikania zagrożeń, Formma Gym.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!