Dzień Dziecka na Rynku w Grudziądzu

📅 niedziela 01.06.2014
Dzień Dziecka na Rynku w Grudziądzu

Tym razem spotkamy się a rynku i kolorować będziemy kamienice, a będą to „kartonowe kamienice". Proponujemy najmłodszym i ich rodzicom wspólną artystyczną zabawę, podczas której wszyscy będą mogli dać upust swojej fantazji. Po ciężkiej pracy na najmłodszych czekać będą słodkie upominki. A wszystkich uczestników naszej zabawy zaprosimy do obejrzenia spektaklu ulicznego w wykonaniu Teatru Pantonimy MIMO.

1 czerwca Rynek

Kolorowy Dzień Dziecka

godz. 11.00 – malowanie kartonowych kamienic

godz. 13.00 – „Akcja Teatralna / Energia" Teatr Pantomimy MIMO

Organizatorzy: Stowarzyszenie Miasto Kultury i CK Teatr

Wspierają nas:

• Urząd Miasta
  • Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z oo
  • T.K.J. Matuszewski
  • Kolor pak
  • OPEC
  • PKO SA

Opis spektaklu:

Teatr Pantomimy MIMO
Akcja Teatralna / Energia

Inspiracją naszego działania jest ENERGIA.
Energia drugiego człowieka, energia uśmiechu, życzliwości, energia przyrody, energia radości. Dzięki temu powstał kilkudziesięciominutowy pokaz teatralny, który jest miłym spotkaniem naszej energii i naszej wyobraźni z energią i wyobraźnią widzów.

Niezwykle pozytywne działania każdej z postaci same w sobie są swoistymi etiudami.
W przedstawiane historie zdarza nam się angażować widzów, zapraszając ich do zajęcia naszych miejsc i doświadczenia magii energii tej chwili właśnie!

Istotnym celem naszej akcji ENERGIA jest dzielenie się magią teatralnej wyobraźni z często przypadkowym odbiorcą.

Dzięki uniwersalności przedstawianych historii i sytuacji widz z łatwością będzie mógł w nich odnaleźć samego siebie. Oczywiście wszystko z dużym przymrużeniem oka

Program skierowany jest zarówno do młodszego jak i starszego widza gdyż każdy z nich używając swojej wyobraźni zobaczy własną wersję oglądanych zdarzeń.

Pozytywne reakcje zapewnione!

Pomysł, reżyseria Bartłomiej Ostapczuk
Występują aktorzy Teatr Mimo

Wykonanie rekwizytów i elementów scenografii:

Katarzyna Wróbel & Teatr Mimo

Kostiumy Olga Domańska & Teatr Mimo