Jadzia Pętelka

Dzień Dziecka na MAXa!

📅 sobota 01.06.2013 do niedziela 02.06.2013
Dzień Dziecka na MAXa!

W tym zabieganym świecie to, jak się okazuje, zdecydowanie bardziej cieszy nasze maluchy niż najdroższy prezent. Polecamy zatem, drodzy rodzice, spróbujcie ułożyć sobie tak grafik tygodnia, by zarezerwować czas w tym szczególnym dniu tylko i wyłącznie dla naszego dziecka. To jego święto i ono wtedy jest najważniejsze. Może uda się wziąć urlop lub chociaż popołudnie przeznaczyć na wspólne świętowanie.

Dla tych, którzy nie mają pomysłu na wspólne wyjście, a lubią pojazdy i maszyny, polecamy wielką przygodę z Inżynierem Maxem, który żyje w super świecie, pełnym fascynujących maszyn, urządzeń i pojazdów. Jak sam mówi, „maszyny mogą czasem wyglądać jak groźne potwory z wielkimi szczękami, jak gigantyczne roboty niszczące to co napotkają… Ale potrafią być też niezwykle przyjazne i bezpieczne” Razem z Inżynierem Maxem będziecie mieli okazję poznać je z bardzo bliska!

Jego przygoda z pojazdami zaczęła się tak:
pewnego razu kiedy był małym chłopcem poszedł zobaczyć jak pracują maszyny. Nagle zrobiło się ciemno, nie wiedział w którą stronę iść więc postanowił nie ruszać się z miejsca i został na budowie! I wtedy się to zaczęło. Strasznie się bał i gdy płakał to właśnie one, te niby groźne i wielkie maszyny pomogły mu przetrwać tę noc. To była wyjątkowa i magiczna przygoda. Wtedy to nauczył się z nimi rozmawiać i je rozumieć 🙂

Zapraszamy wszytskich na Tor Wyścigów Konnych Służewiec, gdzie czekają na dzieci atrakcje w czterech obszarach tematycznych: budowa,bezpieczeństwo, rolnictwo i miasto.
Gospodarzem tego wydarzenia będzie właśnie Inżynier Max, który przedstawi wybrane pojazdy i maszyny. Miedzy innymi będziecie mogli zobaczyć koparkę, wywrotkę, dźwig, wozy staży pożarnej i policji, traktory i inne pojazdy obsługujące miasto jak śmieciarka czy polewaczka. Będziecie mogli wchodzić do środka, robić zdjęcia, wszystko bezpiecznie i bez zakazów. Będą też pokazy specjalne!

Zobaczycie jak precyzyjnie pracuje koparka, strażaków w akcji i traktor, który potrafi jeździć bez kierowcy. Czekają jeszcze na Was inne atrakcje w strefie zabawy i wypoczynku. Będziecie tam mogli również zjeść i odpocząć. Dla najmłodszych czeka wielki plac zabaw.

1 i 2 czerwca od godziny 10.00 do 16.00
Tor Wyścigów Konnych Służewiec (Wjazd tylko od ul. Puławskiej 266, dostępny parking )

Ceny biletów:
Dziecko do 2 lat – bezpłatnie