Zapraszamy do Klockowni!

Dzień Dziecka dla Dzieci w Chludowie

📅 sobota 25.05.2013
Dzień Dziecka dla Dzieci w Chludowie

Dla dzieci będą zjeżdżalnie i dmuchany zamek, trampolina, quady. Będą mogły również pomalować sobie twarz i zabrać do domu zwierzątka z …baloników. Odważniejsi zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w licznych konkursach z ciekawymi nagrodami.

Dorośli natomiast spędzą mile czas słuchając muzyki, oglądając występy grup tanecznych m.in. założonej przez Piotra Szwarca, uczestnika programu „Mam Talent".

Nad wszystkimi będzie czuwał i o bezpieczeństwie opowiadał Pyrek wraz ze swoimi kolegami policjantami z Komendy Miejskiej w Poznaniu.
W organizację tej imprezy włączają się także chętnie firmy w Suchego Lasu. W gronie patronów, którzy także zapraszają do zapoznania się ze swoją działalnością, fundują nagrody w konkursach znalazły się Galeria Sucholeska, ABC Kuchni, ABC Kuchni Kolekcja Smaków, Jota, Perfective Optic, Brand Soul i Marka Sukcesu.

– Festyn w Chludowie to impreza z tradycją. Bardzo ważna dla tego regionu – mówi Agnieszka Śliwka Gumienna, właścicielka firmy Brand Soul. – Dlatego warto wspomagać jej organizację. Tym bardziej, że jest to impreza przeznaczona dla najmłodszych. Czujemy się zaszczyceni, że możemy sprawiać by dzieci się śmiały, bawiły, ale też i uczyły.

Ponieważ Festyn Rodzinny odbywa się tuż przed Dniem Mamy przygotowano dla nich poczęstunek kawę i ciastka.