Dzielny Głębinek. Teatr Muzyczny Roma zaprasza! Mamy zaproszenia!

niedziela 04.06.2023

Dzielny Głębinek. Teatr Muzyczny Roma zaprasza!

„The Journey of the Noble Gnarble” to książka dla dzieci, która wyszła spod pióra amerykańskiego autora Daniela J. Errico i wydana została z pięknymi ilustracjami Tiffany Turrill. Błyskawicznie przypadła do gustu najmłodszym czytelnikom w USA i innych krajach.  Rodzice wraz z pociechami sięgają po nią nieustannie. Potencjał tej pięknej i mądrej historii docenił autor musicali Denver Casado. Jego muzyczną opowieść o Głębinku wystawiono już w 308 miejscach na świecie. Cieszymy się, że w czerwcu zapoznamy z nią także najmłodszych widzów w Polsce. Będzie to specjalna wersja przygotowana dla Teatru Muzycznego ROMA, rozszerzona o nowe elementy.

Historia dzielnego Głębinka to opowieść o sile ducha i podążaniu za marzeniami. Mimo niepozornych rozmiarów nasz bohater ma odwagę wyruszyć w niebezpieczną podróż z dna oceanu, aż na powierzchnię. Chce zobaczyć niebo, poczuć promienie słońca i popływać z delfinami. Na swej drodze spotyka jednak różne, nie zawsze przyjazne, oceaniczne stwory: Wątłusze, Wstęgorze, Skoropuchy, Pławifoniki czy ogromnego Plinka. Jak zakończy się jego przygoda? Czego nauczy się podczas pełnej wyzwań podróży? Czy starczy mu odwagi, by zaspokoić ciekawość świata i spełnić marzenia?

„Dzielny Głębinek” na Novej Scenie Teatru Muzycznego ROMA to interaktywna bajka muzyczna, angażująca młodych widzów w akcję sceniczną, oferująca przepiękną muzykę i wpadające w ucho, niezapomniane przeboje. Wierzymy, że edukacja teatralna powinna zaczynać się już od przedszkola, opierać na najlepszych tekstach i muzyce, uczyć odwagi, samodzielności i współdziałania. Tą propozycją wprowadzamy młodego widza w magiczny świat teatru musicalowego, licząc że będzie z nami „podróżować” przez następne lata.

„Dzielny Głębinek” skierowany jest do dzieci w wieku od 3 lat.

Najbliższe terminy:
4 czerwca 11.00
6 czerwca 10.00, 13.00
7 czerwca 10.00, 13.00
8 czerwca 14.00, 17.00
9 czerwca 10.00, 13.00
4 lipca 14.00, 17.00
5 lipca 14.00, 17.00

Muzyka i teksty piosenek: DENVER CASADO
Libretto: DENVER CASADO & KERRY KAZMIEROWICZTRIMM

Na podstawie książki dla dzieci autorstwa DANIELA ERRICO.

Musical „Dzielny Głębinek” przedstawiany jest na podstawie specjalnego porozumienia z Beat by Beat Press (bbbpress.com).

Prapremiera: 3 czerwca 2023 roku
Nova Scena Teatru Muzycznego ROMA

UWAGA! Konkurs!

Z okazji premiery, mamy dla naszych czytelników trzy podwójne zaproszenia na ten spektakl na 9 czerwca na godz. 10.00!

Aby je zdobyć, należy do 4 czerwca przysłać zgłoszenie na adres redakcja@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać Głębinek, a w treści podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz odpowiedź na pytanie: Który spektakl w Teatrze Muzycznym Roma zrobił na Was największe wrażenie?
Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o wygranej – brak maila oznacza brak wygranej. Powodzenia!

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:patronatpolecamyteatr