Dzielny Głębinek na XIV KMT. Mamy zaproszenia!

Nowohuckie Centrum Kultury
🗺 mapa
📅 niedziela 14.07.2024
Dzielny Głębinek na XIV KMT
Historia dzielnego Głębinka to opowieść o sile ducha i podążaniu za marzeniami. Mimo niepozornych rozmiarów nasz bohater ma odwagę wyruszyć w niebezpieczną podróż z dna oceanu aż na powierzchnię. Chce zobaczyć niebo, poczuć promienie słońca i popływać z delfinami.

Na swej drodze spotyka jednak różne, nie zawsze przyjazne, oceaniczne stwory: Wątłusze, Wstęgorze, Skoropuchy, Pławifoniki czy ogromnego Plinka. Jak zakończy się jego przygoda? Czego nauczy się podczas pełnej wyzwań podróży? Czy starczy mu odwagi, by zaspokoić ciekawość świata i spełnić marzenia?

Dzielny Głębinek na Novej Scenie Teatru Muzycznego ROMA to interaktywna bajka muzyczna, angażująca młodych widzów w akcję sceniczną, oferująca przepiękną muzykę i wpadające w ucho niezapomniane przeboje. Wierzymy, że edukacja teatralna powinna zaczynać się już od przedszkola, opierać na najlepszych tekstach i muzyce, uczyć odwagi, samodzielności i współdziałania. Tą propozycją wprowadzamy młodego widza w magiczny świat teatru musicalowego, licząc że będzie z nami podróżować przez następne lata.
The Journey of the Noble Gnarble to książka dla dzieci, która wyszła spod pióra amerykańskiego autora Daniela J. Errico i wydana została z pięknymi ilustracjami Tiffany Turrill. Błyskawicznie przypadła do gustu najmłodszym czytelnikom w USA i innych krajach. Rodzice wraz z pociechami sięgają po nią nieustannie. Potencjał tej pięknej i mądrej historii docenił autor musicali Denver Casado. Jego muzyczną opowieść o Głębinku wystawiono już w 308 miejscach na świecie. Teatr Muzyczny ROMA przedstawia ją w rozszerzonej o nowe elementy wersji, przygotowanej specjalnie dla najmłodszych polskich widzów.

Dzielny Głębinek
(The Journey of the Noble Gnarble)
wg Daniela J. Errico
14 lipca 2024, niedziela, 11:00
Nowohuckie Centrum Kultury

Musical Dzielny Głębinek przedstawiany jest na podstawie specjalnego porozumienia z Beat by Beat Press (bbbpress.com).
Premiera: 3 czerwca 2023, Nova Scena Teatru Muzycznego ROMA, Warszawa
Czas trwania: 60 minut
Spektakl dla dzieci 5+

Bilety: 100 zł, biletyna.pl/festiwal/XIV-Krakowskie-Miniatury-Teatralne

Wydarzenie na FB

UWAGA! Konkurs!
Mamy dla naszych czytelników dwa podwójne zaproszenia (rodzic + dziecko) na ten wspaniały spektakl w dniu 14 lipca o godzinie 11.00!

Aby je zdobyć, należy do 11 lipca przysłać zgłoszenie na adres redakcja@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać Głębinek, a w treści podać swoje imię i nazwisko, imię i wiek dziecka oraz krótką kreatywną odpowiedź na pytanie: Dlaczego to właśnie do Was ma trafić zaproszenie na spektakl?
Na wybrane adres e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.
Powodzenia!

558 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent